این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان تهران؛ مسابقات آزاد قهرمانی شهرستان شمیرانات در رده های سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان رده های کمربندی( سبز _ آبی و قرمز – مشکی در 2 بخش دختران و پسران با حضور ۳۱۶ هوگوپوش در باشگاه شهدای درکه برگزار شد .
در پایان این رقابت ها، نفرات برتر اوزان دهگانه به شرح ذیل معرفی شدند :
بخش بانوان :
نوجوانان (سبز -آبی ):
مدال طلا :یکتا فیاضی ،تینا پروین،سحر سلطانی،فاطمه اسمعیلی،آیدا آهنگر،دیانا حوتی ثمرین،فاطمه صالحی
مدال نقره :حسنا صادق نیا ،کوثر مرزبان،هلیا محبی،ستاره رزجی، فاطمه فعال پور ،شیما پیام، یاسمن اکبریر
مدال برنز :هستی سعیدی ،مبینا ملائیان، ریحانه مخلص آبادی ،پارمیس محمدی، نگین ذوقی ،نازنین لطفعلی زاده ،ساجده طحانیان،پرنیا میرموسوی
جوانان بزرگسالان (سبز- آبی ):
مدال طلا :رقیه برزگری،نرگس زردادی،نگار رنجبر
مدال نقره :شقایق حسینی،محدثه مریخ نژاداصل،ناتاشا سادات موسوی
مدال برنز :خدیجه رضایی،فاطمه پنجعلی پور،سحر پیغامی
نوجوانان( قرمز -مشکی ):
مدال طلا : سوگل مدرس،سیده فاطمه حسینی،سمانه کاظمی،غزل اله مرادی،کوثر خدادادی،هستی محمدی،الینا جعفری،آتنا زینالی،فاطمه ناطقی،ستایش افشاری
مدال نقره : سارا زمانیان،تینا ابرازه،بهاره علی زاده،مائده رنجبری،سیده زهرا اسماعیلی،عسل سادات بلبلی،مبینا شعبانی،مریم بذرافکن،میرزائی پوئینگ،بهار رحیمی
مدال برنز : پریسا رضایی،پریا صفری،ملیسا دشتک،سارا احمدی،آیدا آقایی،مریم حسن زاده،روژان چالوسیTژینا میرزایی،هدیه کاشانی،بهار گودرزی،الینا نعلبند نژاد،سپیده حضرتی،کلاره رستمیان،هلیا شریفی،ریحانه دشتی،زهرا عرب گل،هلیا محتشمی،دینا محمدخانی
ره سنی جوانان بزرگسالان( قرمز -مشکی ):
مدال طلا :زهرا کسائی،فاطمه درشتی،مهرسا ایمان بیاتی،زینب خوش اخلاق،سپیده قاسمی،زینب شقاقی ،فاطمه رضایی پور،محدثه گل
مدال نقره :مهسا نیک نسب، آیدا سادات فخرائی،فاطمه نوریان حصاری،سحر ابراهیمی،مبینا حصاری،الیا اسکوئی،مهسا ختایی کاشانی،فاطمه قدیمی
مدال برنز : سولماز جمال دبگلو،دنیا شاقلانی لور،مریم هدایتی فر،سعیده کوهستانی،فاطمه قادری،صوفیا محمدقلی زاده،الهه ربیعی کنار سری
بخش آقایان :
رده سنی نوجوانان( سبز -آبی ):
مدال طلا :امیرحسین کشاورز افشار،رضا ملااسماعیل زاده،ابوالفضل شریف آهی،امیرعباس جواهری
مدال نقره :سیدمحمدصادق یاسینی،سیدامیرحسین فاتحی،ایلیا مدنی
رده سنی نوجوانان (قرمز-مشکی):
مدال طلا :امیرعلی شریعتی،مهران لطیفی،سیدآرش رنجبر طباطبایی، رضا رحیمی ، ابوالفضل منصوریان ،علی علیاری ،امیرعلی علی عسگری،امیرمحمد صادقی ، ابوالفضل سعید قربانی ،سید آرین موسوی
مدال نقره :هادی فرخی ،حمیدرضا حیدری ، طاها طلایی ، ابوالفضل خطیب زاده ،پدرام بهمنی ،آرمین آقازاده ،امیرعلی غلامی گوهره ،امیرعلی بختیاری ،محمدمهدی فرهادی، مهدی شعبانی
مدال برنز : هادی فرخی ،امیرعلی قراباغی ، حمیدرضا حیدری ، طاها طلایی ،علی نجفی ، ابوالفضل خطیب زاده ،آرش دفاع،پدرام بهمنی ،محمدپارسا نجفی ، آرمین آقازاده ،حمیدرضا اله یاری ، امیرعلی غلامی گوهره ،سید سینا سجادی ، امیرعلی بختیاری ،عرفان رجب کاشانی ، محمدمهدی فرهادی ، ارشیا کهریزی ، مهدی شعبانی ،مهدی الیاسی ،ابوالفضل پیچی کشتی ، ایلیا ستاری ،مهراد رحیمی ، محمدرضا آسیاچی ، علی رستار ،محمدمهدی فراهانی ، علی مرادی ،احسان حسن زاده ،محمد اله وردی
رده سنی جوانان بزرگسالان (قرمز -مشکی ):
مدال طلا :علیرضا حاتمی ،علیرضا حاجی کاظم ،مهدی خاوری ، رضا اصغری ، محمدطه جعفری ف علیرضا پیروی ، امیرعباس کوثری ،امیرحسین مهدویان
مدال نقره :رضا کاشانی ، علیرضا ابراهیمی ، مهران قربانی ، علی درخشان ، جاوید نوروزی ، عرفان احمدی ،حسین کاظمی ،امیررضا ابراهیمیان
مدال برنز :علی شیرمحمدی ،علی سینا عزیزی ، محمدرضا غلامی ، امید نوغان دوست ، امیرمحسن رمضانی ، مهدی جعفری ، پویا حاجیوند،نیما حسن آبادی ، احمد رضایی ، محمدرضا احمدی ، رسول رشیدی حامد ، محمدحسین رحمانی ،علی اسماعیلی ،امیررضا داودی نژاد
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید