سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

رقابت های قهرمانی جهان-مکزیک

مومن زاده و لطفی نمایندگان ایران در روز آخر مسابقات

2 نماینده ایران در اوزان ۴۶- کیلوگرم و 58- کیلوگرم بانوان و آقایان در روز پایانی رقابت های قهرمانی جهان مکزیک 2022 به روی شیاپ چانگ می روند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بیست و پنجمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی جهان از روز دوشنبه 23 آبان ماه با حضور 755 تکواندوکار از 120 کشور جهان به میزبانی مکزیک در سالن «متروپلیتن» شهر گوادالاخارا در جریان است و در هفتم و روز پایانی مسابقات در روز یکشنبه 29 آبان ماه ایران 2 نماینده خواهد داشت.

در گروه بانوان، مهلا مومن زاده نایب قهرمان رقابت های جهانی 2019 انگلیس پس از رها شدن از کمند مصدومیت این بار به روی شیاپ چانگ گوادالاخارا می رود؛ مومن زاده در وزن ۴۶- کیلوگرم دور نخست برابر «سان هوانگ» از چین تایپه دیدار می کند در صورت برتری حریف «لورا سانچو» از کاستاریکا و نفر هشتم جهان خواهد شد. در سمت جدول مومن زاده نمایندگان کشورهای کوبا، پورتوریکو، فرانسه، قزاقستان، کانادا، آلمان، هنگ کنگ و کره جنوبی حضور دارند.

در گروه آقایان نیز حسین لطفی در وزن 58- کیلوگرم، دور نخست مقابل «دیوید فونتس» از گواتمالا دیدار می کند و در صورت پیروزی حریف «آدریان ویسنته» قهرمان عنواندار از اسپانیا خواهد شد. در سمت جدول لطفی حریفانی از کشورهای ترکیه، دومینیکن، مراکش، کلمبیا، سومالی، گابن، بریتانیا، مولداوی، کاستاریکا و تونس حاضر هستند.

تا به اینجای رقابت هارضا کلهر در وزن 68- کیلوگرم، مهران برخورداری در وزن 80- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن 87+ کیلوگرم آقایان توانستند 3 مدال برنز را تصاحب کنند. مهدی حاجی موسائی در وزن 46- کیلوگرم، متین رضایی در وزن 63- کیلوگرم، ابوالفضل عباسی در وزن 87- کیلوگرم، غزل سلطانی در وزن 49- کیلوگرم، ناهید کیانی در وزن 57- کیلوگرم، نرگس میرنواللهی در وزن 62- کیلوگرم، زینب اسماعیلی در وزن 67- کیلوگرم و اکرم خدابنده در وزن 73+ کیلوگرم برابر رقبا شکست خوردند.

هدایت تیم ملی تکواندو بانوان برعهده مینو مداح به عنوان سرمربی است؛ ندا زارع و مهروز ساعی به عنوان مربی وی را همراهی می‌کنند. در گروه آقایان نیز بیژن مقانلو سرمربی است و مسعود حجی زواره و  نعیما خواجوی مربیان تیم ملی می باشند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده