سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

خداداد: برگزاری مسابقات صلح و دوستی باعث انگیزه تکواندوکاران خواهد شد

سرمربی تیم تکواندو سیستان و بلوچستان گفت: برگزاری مسابقاتی که در استان های مرزی انجام خواهد شد باعث افزایش انگیزه تکواندوکاران می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت های بین المللی صلح و دوستی زاهدان چهارم شهریور ماه به میزبانی استان سیستان و بلوچستان و با حضور تیم هایی از کشور های افغانستان و پاکستان برگزار خواهد شد.

در این مسابقات 2 تیم از استان سیستان و بلوچستان نیز حضور خواهند داشت که هدایت هر دو تیم بر عهده بهزاد خداداد دارنده یک طلا و دو نقره قهرمانی جهان است.

وی در همین زمینه در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو بیان کرد: خدا را شکر رویکرد فدراسیون تکواندو و شخص هادی ساعی باعث شده تا استان هایی که دارای کمبود امکانات هستند هم بتوانند از رویدادهای تکواندو چه در داخل کشور و چه در سطح بین المللی میزبانی کنند. تکواندوکاران سیستان و بلوچستانی کمی از شرایط تمرینی به دور بودند که خوشبختانه با تمریناتی که برای آنان در نظر گرفتیم به شرایط ایده آل رسیده اند و برای شرکت در مسابقات آمادگی داریم.

او ادامه داد: روحیه تکواندوکاران عالی است و در این مدت روز به روز از لحاظ  فنی شرایط بهتری پیدا می کنند. امیدوارم این مسابقات باعث شود تا انگیزه تکواندوکارانی که در مناطق محروم حضور دارند بیشتر شود و ما شاهد ملی پوشانی از این استان ها در تیم های خود باشیم.

خداداد در ارتباط با اینکه برگزاری چنین مسابقاتی چقدر می تواند برای رشد تکواندو در استانها موثر واقع شود، گفت: مسلما برگزاری مسابقات صلح و دوستی در استان های مرزی کشور با حضور تکواندوکاران همان استان نه تنها باعث افزایش انگیزه در بین جوانان خواهد شد بلکه باعث دیده شدن این ورزشکاران می شود و می تواند پیوند دوستی را میان تکواندو ایران و کشورهای همسایه دو چندان کند و باعث پیشرفت راهبرد و اهداف فدراسیون تکواندو خواهد شد.

او در ارتباط با تیم های حاضر در جام صلح و دوستی زاهدان بیان کرد: تیم هایی از کشورهای افغانستان و پاکستان برای شرکت در این مسابقات به ایران دعوت شده اند و شناخت آن چنانی از تکواندوکاران این تیم ها ندارم البته که تکواندوکاران ایران همیشه در سطح بالاتری قرار داشته اند و برگزاری چنین رویدادی می تواند برای همه تیم ها مفید واقع شود.

خداداد در پایان خاطر نشان کرد: جا دارد از فدراسیون تکواندو بابت فراهم کردن بستری برای برگزاری مسابقات صلح و دوستی تشکر کنم همچنین باید از هیات تکواندو استان سیستان و بلوچستان هم تشکر کنم که شرایط خوبی را برای ما فراهم کردند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده