سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

صفریان: تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم/ امیدوارم دست پُر به ایران بازگردیم

سرمربی تیم ملی نونهالان دختر گفت: در چند مرحله تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته ایم و سعی کرده ایم از لحاظ روحی و روانی نیز ملی پوشان را آماده مسابقات جهانی کنیم.

نیلوفر صفریان سرمربی تیم ملی تکواندو نونهالان پیش از اعزام به رقابت های جهانی بوسنی و هرزگوین، در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو اظهار کرد: تمرینات مرتب و منظمی را پشت سر گذاشته ایم و ملی پوشان از آمادگی بسیار خوبی برخوردار هستند و همگی تکواندوکاران آمادگی جسمانی بالای 80 درصد دارند.

او ادامه داد: تمرینات سرعتی که در بخش نونهالان بسیار مفید و کاربردی است را  با ملی پوشان در چند مرحله کار کرده ایم. همچنین از لحاظ روحی و روانی نیز بعد از تمرینات با اعضای تیم جلساتی داشتیم و با روحیه خوبی عازم بوسنی می شویم.

سرمربی تیم ملی نونهالان افزود: استرس برای هر تکواندوکاری که به مسابقات برون مرزی اعزام می شود طبیعی است اما همین که ما با جلسات روانشناسی توانسته ایم روحیه تکواندوکاران را بالا ببریم کار بزرگی است و امیدوارم تمامی ملی پوشان عملکرد خوبی در مسابقات داشته باشند. در بین اعضای تیم فقط حنا زرین کمر سابقه اعزام به مسابقات بین المللی را دارد و سایر ملی پوشان برای نخستین بار به یک رویداد برون مرزی اعزام می شوند.

صفریان در پایان گفت: تا پیش از برگزاری مسابقات نیز با تمامی تکواندوکاران از لحاظ روحی و روانی کار خواهیم کرد تا مشکلی برای مبارزات خود نداشته باشند و دست پُر به ایران باز گردند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده