سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

پیکار نمایندگان ایران با رقبا در روز پایانی رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا

با انجام قرعه کشی روز پایانی رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا، نمایندگان ایران حریفان خود را شناسایی کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دوازدهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا که شنبه یازدهم شهریورماه به میزبانی  لبنان درسالن «نوهاد نوفل» شهر بیروت آغاز شده فردا سیزدهم شهریورماه به اتمام خواهد رسید. در روز پایانی این مسابقات تیم اعزامی کشورمان هفت نماینده در دو بخش دختران و پسران دارد که پس از انجام قرعه کشی، رقبای خود را شناختند. 

در وزن ۵۹- کیلوگرم، با حضور ۱۷ شرکت کننده طاها رحمانی ابتدا استراحت می کند و سپس با «مونخ» نماینده مغولستان رو به رو می‌شود.

در وزن ۶۸- کیلوگرم، رادین زینالی با «چن» از چین دیدار می‌کند و در صورت برتری در مبارزه نخست با نماینده هنگ کنگ‌ پیکار می کند. ۱۴ نفر در این وزن حضور دارند.

در‌‌ وزن ۷۳- کیلوگرم، صدرا مقدمی ابتدا استراحت می‌کند و سپس با «یهود جو» از ازبکستان مواجه می‌شود.

در گروه دختران و در وزن ۴۶- کیلوگرم ۱۷ نفر حاضر هستند؛ ساینا علیپورنماینده کشورمان بعد از یک دور استراحت، به دیدار « ژیائولو» از چین‌ می رود. 

مطهره فتحی در وزن ۵۵- کیلوگرم در حضور ۱۳ تکواندوکار دور نخست با «ایشیدا» از ژاپن پیکار می‌کند و در صورت پیروزی با نماینده تایلند مواجه می‌شود.

در وزن ۵۹- کیلوگرم نیز آیناز نصیری با حضور ۱۲ تکواندوکار با «اریک نووا» از ازبکستان و سپس با نماینده لبنان دیدار می‌کند.

ساغر مرادی در وزن ۶۳- کیلوگرم با شرکت ۱۰ نفر با نماینده فیلیپین دیدار می‌کند و در صورت پیروزی با ازبکستان پیکار خواهد کرد.

تیم ملی تکواندو کشورمان تا اینجای کار موفق به کسب ۶ مدال طلا، 2 نقره و 2 برنز شده است. سوگند شیری، فرشته فتحی، غزال هوشمند، نیوشا شادلو، امیرمحمد رحمانی راد و سید محمدمتین حسینی شش مدال طلا، مهدی رزمیان و روژان گودرزی دو  مدال نقره، پرنیان نوری و سینا رضا علیزاده هم دو برنز کسب کردند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده