سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

ناهید کیانی یک قدم دیگر به المپیک نزدیک تر شد

جدیدترین رده بندی المپیکی تکواندوکاران از سوی فدراسیون جهانی اعلام شد که ناهید کیانی با یک پله صعود و ایستادن در رده چهارم، یک گام دیگر به المپیک نزدیک تر شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی ماه آگوست ۲۰۲۳ را منتشر کرد که ثبت امتیاز یونیورسیاد جهانی دانشجویان موجب صعود ناهید کیانی به رتبه چهارم رده بندی شد. با توجه به اینکه نفرات اول تا پنجم رنکینگ سهمیه مستقیم حضور در بازی های المپیک پاریس 2024 را کسب می کنند، کیانی با این رتبه سهمیه خود را تا حدود زیادی تثبیت کرد. وی همچنان با 254.88 امتیاز در رنکینگ جهانی رتبه نخست را در اختیار دارد. 

در گروه آقایان و در وزن ۵۸- کیلوگرم، مهدی حاجی موسایی بعد از کسب مدال طلای یونورسیاد دانشجویان با دو پله صعود و امتیاز ۱۸۹.۴۴ در رده سیزدهم قرار گرفت. در همین وزن ابوالفضل زندی با ۱۴۱.۱۰ امتیاز جایگاه ۲۲ را در اختیار دارد. در وزن ۶۸- کیلوگرم، متین رضایی با ۱۷۱.۳۸ امتیاز در مکان هجدهم ایستاده است.

در وزن ۸۰- کیلوگرم، مهران برخورداری که در چنگدو برنز گرفت با ۱۹۲.۳۶ امتیاز رده چهاردهم ماه گذشته خود را حفظ کرد. میرهاشم حسینی که در یونیورسیاد به نشان طلا دست یافته بود با ۱۲۸.۰۹ امتیاز و ۹ پله صعود به رده بیست و چهارم رسید. امیرمحمد بخشی نیز با ۷۹.۶۳ امتیاز در رده پنجاه و سوم جای گرفتند.

در وزن ۸۰+ کیلوگرم، ابوالفضل عباسی با ۱۲۰ امتیاز در جایگاه ۲۸ ایستاد. آرین سلیمی نیز بعد از مدال طلای دانشجویان با سه پله صعود و ۱۲۵.۱۴ امتیاز در رده بیست و نهم قرار گرفت. سجاد مردانی کاپیتان تیم ملی که به دلیل مصدومیت مدتی است از شرایط تمرین دور است با ۱۲۰.۷۸ امتیاز در رده ۳۲ جای گرفته است.

در گروه بانوان و در وزن ۴۹- کیلوگرم، مبینا نعمت زاده با ۱۷۴.۹۵ امتیاز در رده هجدهم قرار دارد. غزل سلطانی با ۱۰۵.۰۹ و سعیده نصیری با ۹۵.۴۳ امتیاز به ترتیب رتبه‌های ۴۳ و ۵۰ را در اختیار دارند.

ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم که در یونیورسیاد هم به نشان طلا دست یافته بود، با ۳۲۵.۹۷ و یک پله صعود به رده چهارم رنکینگ المپیکی صعود کرد تا یک قدم دیگر به المپیک نزدیک تر شود. در این وزن زهرا شیدایی با ۷۹.۱۰ امتیاز در رده پنجاه و سوم و نسترن ولی زاده نیز با ۵۵.۲۰ امتیاز در جایگاه ۶۷ قرار گرفتند.‌

سیده نرگس میرنوراللهی در وزن ۶۷- کیلوگرم با کسب برنز دانشجویان جهان و ۱۰۹.۷۴ امتیاز در جایگاه ۳۱ قرار دارد. در همین وزن ملیکا میرحسینی با ۸۸.۴۳ در رده ۴۶ ایستاد. کوثر اساسه با همان ۷۷.۳۷ امتیاز به خانه پنجاه و پنجم رفت و زینب اسماعیلی نیز با ۴۵.۵۵ امتیاز در رده ۷۲ قرار گرفت.

در وزن ۶۷+ کیلوگرم، اکرم خدابنده با ۶۶.۳۵ امتیاز در رتبه ۴۳ قرار گرفت و زهرا پوراسماعیل نیز با ۴۹.۷۴ امتیاز در رتبه پنجاه و چهارم رنکینگ المپیکی ایستاد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده