سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

“باشگاه فرهنگی ورزشی امیری” صدرنشین لیگ منطقه دو غرب تهران شد

در پایان هفته ششم رقابت های لیگ منطقه دو غرب تهران، تیم باشگاه فرهنگی ورزشی امیری  در صدر جدول رده بندی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان تهران؛ هفته چهارم الی ششم از دومین دوره لیگ قهرمانی باشگاه های تکواندو غرب استان تهران – جام نگین سبز تهران « یادواره جانباز شهید استاد حاج احمد اشرف » جمعه ۲۴ شهریور ماه  در مجموعه فرهنگی ورزشی ایثار- شهرداری اندیشه برگزار گردید و با صدر نشینی تیم باشگاه فرهنگی ورزشی امیری از شهر قدس به پایان رسید.

با اتمام مبارزات هفته ششم ، در رده سنی خردسالان باشگاه فرهنگی ورزشی امیری ، ستارگان لوازم خانگی آجرلو و هانور ۱ به ترتیب در رتبه های اول تا سوم جدول رده بندی قرار گرفتند.

نتایج دیدارهای برگزار شده در این دوره از رقابتهای به شرح ذیل است ؛

هفته چهارم //
آکادمی تکواندو اندیشه ۳ – باشگاه فرهنگی ورزشی امیری ۷
باشگاه ایثار – آریا ۲ – آکادمی کریمی و کمالی ۷
هیأت تکواندو ملارد ۳ – هانور (۱) ۷
آکادمی کریمی و کمالی ب ۲ – تیم شهید حاج احمد اشرف ۸
آینده سازان ستارگان لوازم خانگی آجرلو ۰ – ستارگان لوازم خانگی آجرلو۱

هفته پنجم //
باشگاه ایثار-آریا  ۱ – باشگاه فرهنگی ورزشی امیری ۹
هیأت تکواندو ملارد ۶ – آکادمی تکواندو اندیشه ۴
آکادمی تکواندو کریمی و کمالی ب ۰ –  آکادمی کریمی و کمالی ۷
آینده سازان ستارگان لوازم خانگی آجرلو ۱ – هانور ۱  ۹
ستارگان لوازم خانگی آجرلو ۷ – تیم شهید حاج احمد اشرف ۳

هفته ششم //
هیأت تکواندو ملارد ۳ –  باشگاه فرهنگی ورزشی امیری ۷
آکادمی کریمی و کمالی ب ۵  – باشگاه ایثار-آریا ۴
آینده سازان ستارگان لوازم خانگی آجرلو ۴ ۶ آکادمی تکواندو اندیشه
ستارگان لوازم خانگی آجرلو ۷ –  آکادمی تکواندو کریمی و کمالی ۳
تیم شهید حاج احمد اشرف ۵ –  هانور ۱ ۵

همچنین برترین های هفته چهارم الی ششم این رقابت ها به شرح زیر میباشد :
برترین داوران :
هفته چهارم : احمد قربانی
هفته پنجم : فرهاد عادتی
هفته ششم : محمد رحیمی
بهترین سرپرست :
مهدی اصلانی
مهدی غریب علیزاده
حسین کمالی
بهترین مربی :
هفته چهارم : علی کریمی صابر
هفته پنجم :  میثم نور محمدی
هفته ششم : سهراب علیزاده
فنی ترین بازیکن  :
هفته چهارم : محمد صادقی
هفته پنجم  :  امیر علی آبادی
هفته ششم :  پارسا سلمانی
تیم منتخب اخلاق :
هفته چهارم :  هیأت تکواندو ملارد
هفته پنجم :  باشگاه ایثار-آریا
هفته ششم :  باشگاه ورزشی امیری

گفتنی است در حاشیه برگزاری مسابقات از سوی هیات تکواندو شهرستان شهریار  از  ابوالقاسم حسن زاده  پیشکسوت ارزشمند تکواندو کشور تجلیل شد.
در این مراسم مسعود لشگری دبیر هیأت تکواندو استان تهران، محمد کرمی رئیس سازمان لیگ، بهزاد کاویانی، عباس رحمانی و هوشیار دیندار، اعضای شورای شهر اندیشه، سرهنگ تاجیک فرمانده ناحیه مقاومت سپاه امام هادی (ع)، حسین میرباقری دبیر هیأت تکواندو شهرستان شهریار حضورداشتند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده