سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

برنامه مبارزات تکواندوکاران ایران در بازی های آسیایی هانگژو مشخص شد

سایت رسمی نوزدهمین دوره بازی های آسیایی برنامه مسابقات تکواندو در این دوره از بازی ها را اعلام کرد. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت های تکواندو در این دوره از بازی های آسیایی در 5 وزن مردان، 5 وزن زنان، 2 رده پومسه و یک بخش ترکیبی به مدت 5 روز در سالن مرکز فرهنگی «لیان» شهر هانگژو برگزار خواهد شد و تکواندوکاران حاضر برای کسب 13 مدال طلا تلاش خواهند کرد. 

بر همین اساس یکشنبه دوم مهرماه مسابقات بخش پومسه برگزار می شود که از ایران مرجان سلحشوری و مرتضی زنده دل رقابت های خود را برگزار می کنند. آتوسا فرهمند و علی نادعلی هدایت دو تکواندوکار کشورمان را برعهده دارند. 

دوشنبه سوم مهرماه و در روز دوم مبارزات اوزان 58- کیلوگرم مردان، 49- کیلوگرم زنان و بخش ترکیبی انجام می شود که مبینا نعمت زاده و مهدی حاجی موسایی 2 نماینده کشورمان در این 2 وزن خواهند بود. 

در روز سوم سه شنبه چهارم مهرماه تکواندوکاران اوزان 63- کیلوگرم مردان، 53- و 57- کیلوگرم زنان به مصاف هم می روند که علیرضا حسین پور، ناهید کیانی و نرگس میرنوراللهی به دیدار رقبای خود می روند.

چهارشنبه پنجم مهرماه و در روز چهارم متین رضایی، مهران برخورداری و ملیکا میرحسینی در اوزان 68- کیلوگرم، 80- کیلوگرم و 67- کیلوگرم مبارزات خود را برگزار می کنند و در روز پایانی مسابقات تکواندو نیز پنجشنبه ششم مهرماه در اوزان 67+ کیلوگرم زنان و 80+ کیلوگرم مردان آناهیتا توکلی و آرین سلیمی به روی «شیهاپ چانگ» خواهند رفت. 

بعد از پایان مسابقات تکواندو بیژن مقانلو، مجید افلاکی و مینو مداح (کادر مربیان) مهران برخورداری، مهدی حاج موسایی، ناهید کیانی، مبینا نعمت زاده و متین رضایی جهت شرکت در رقابت های گرندپری تائویان راهی این شهر خواهند شد. گفتنی است سایر نفرات به تهران بازمی گردند.

ضمن اینکه سجاد مردانی، میرهاشم حسینی، ابوالفضل زندی و ابوالفضل عباسی برای حضور در مسابقات گرندپری، از تهران راهی چین می شوند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده