سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

به دلیل مشکل فنی صدور روادید؛

سفر ملی پوشان پاراتکواندو به مکزیک لغو شد

تیم ملی پاراتکواندو کشورمان به دلیل مشکل فنی صدور روادید حضور در رقابت های گرندپری و مسابقات قهرمانی جهان در مکزیک را از دست داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سفر تیم ملی پاراتکواندو بانوان و آقایان کشورمان به مکزیک جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان علی رغم اقدام به موقع فدراسیون، به دلیل مشکلات فنی سیستم های صدور روادید سفارت کشور فوق در تهران لغو شد.

تلاش مسئولان فدراسیون برای اخذ روادید ازطریق یکی از کشورهای همسایه به دلیل کمبود زمان نتیجه نداد تا پاراتکواندوکاران کشورمان حضور در این مسابقات را از دست دهند. این در حالی است که تیم های ملی تکواندو در سالهای گذشته بدون مشکل با دریافت روادید در مسابقاتی که به میزبانی مکزیک شرکت کرده بودند. 

مسابقات پاراتکواندو گرندپری و جهانی مکزیک طی روزهای 28 شهریورماه تا 2 مهرماه 1402 به میزبانی شهر "وراکروز" برگزار خواهد شد که تیم ملی ایران در این 2 رویداد غایب است. بنابراین ملی پوشان خود را برای حضور در بازی های آسیایی و رقابت های پیش رو آماده خواهند کرد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده