این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان همدان،مسابقات قهرمانی نونهالان پسر شهرستان همدان به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت شهدای غزه روز جمعه مورخه ۱۴۰۲/۹/۳ با حضور باشگاههای شهرستان همدان به میزبانی سالن برنا در تمامی رده های کمربند برگزار گردید و نفرات برتر به شرح زیر است:
رده کمربند: زرد،سبز،آبی
وزن اول
مقام اول:محمد پارسا فیضیانی
وزن دوم
مقام اول:حافظ احدی
مقام دوم:محمد مهدی صداقت سمیع
سوم مشترک:امیرحسین شکری،محمد باقر افسری اقدم
وزن سوم
مقام اول:امیر جهانگیری
مقام دوم:امیر حسام بهزادی
سوم مشترک:عرشیا مرادی،رضا بگلری
وزن چهارم
مقام اول:بنیامین باشماقی
مقام دوم:علی اصغر بخشی
سوم مشترک:محمد مهدی جوانمردی،محمد رضا زمانی احمد
وزن پنجم
مقام اول:امیر حسین حیدری پیرایش
مقام دوم:امیر طاها تجری
سوم مشترک:حمیدرضا منوچهری،صالح زارعی
وزن ششم
مقام اول:محمد امین سالمی یگانه
مقام دوم:محمد مهدی حاجیلویی
سوم مشترک:امیر علی نرگسی قانع،محمد رضا حبیبی بینا
وزن هفتم
مقام اول:علی کاظمی
مقام دوم:محمد عبادی
سوم مشترک: امیر حسین قادری،یاسین یوسفیان
وزن هشتم
مقام اول:محمد طاها کیهانی منش
مقام دوم:علی خزائی
سوم مشترک:سهیل مرادی،مهدی اسمائیلی
وزن نهم
مقام اول:امیر رضا میمنت آبادی
مقام دوم:امیر محمد خوش روزی
مقام سوم:امیر محمد قره گوزلو
وزن دهم
مقام اول:علی جنتی
مقام دوم:محمد رضا صادقی
سوم مشترک:محمدسپهر رضائی،امیر حسین
رده کمربند:قرمز و مشکی
وزن اول:
مقام اول:محمد متين براتی
مقام دوم:کیان اسکندری
سوم مشترک:محمد پارسا سکوتی،ابوالفضل صابونچی
وزن دوم:
مقام اول:امیر عباس بلوری
مقام دوم:ابوالفضل زاهدی
سوم مشترک:امیر مهدی صدری،محمد عرفان زارعی
وزن سوم:
مقام اول:سبحان خلیلی
مقام دوم:عرفان خلیلی
سوم مشترک:آرمین مومنی،علی اصغر حیدری
وزن چهارم:
مقام اول:امیر محمد رضائی
مقام دوم:ابوالفضل لکی
سوم مشترک:محمد صادق اهنگری،محمد امین شالی
وزن پنجم:
مقام اول:محمد رضا زهرایی
مقام دوم:امیر حسین سهرابی
سوم مشترک:علی اکبر بارز پور،رضا پرخو
وزن ششم:
مقام اول:محمد پارسا گمار
مقام دوم:محمد متين بوبان
سوم مشترک:امیر حسین وهابی،امیر حسین احمدی
وزن هفتم:
مقام اول:کمیل کرباسی
مقام دوم:محمد امین اردلان
مقام سوم:محمد صالح چراغی
وزن هشتم:
مقام اول:امیررضا رسولی
مقام دوم:محمد کیان درگاهی
سوم مشترک:محمد صدرا خانجانی،امیر رضا رسولی جمشید
وزن نهم:
مقام اول:امیر حسین قره گوزلو
وزن دهم:
مقام اول:پارسا وکیلیان
مقام دوم:امیر محمد کریمی
سوم مشترک:محمد مهدی نریمانی،آرین سلیمانی
لازم به ذکر است به نفرات برتر حکم و مدال قهرمانی اهدا گردید.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید