سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

مرحله نهایی رقابت‌های پاراتکواندو؛

پاراتکواندوکاران ایران رقبای خود را شناختند

قرعه کشی مسابقات پاراتکواندو مرحله نهایی گرندپری برگزار و ۵ نماینده ایران رقبای خود را شناختند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، این دوره از مسابقات از ساعت 13.30 دقیقه امروز جمعه دهم آذرماه با حضور ۷۱ تکواندوکار از ۲۲ کشور به میزبانی انگلستان در سالن «آرنا» شهر منچستر آغاز خواهد شد. تیم ملی کشورمان در این مسابقات ۵ نماینده دارد که با برگزاری مراسم قرعه کشی رقبای خود را شناختند.

مریم عبدالله پور در وزن ۴۷- کیلوگرم در اولین دیدار باید با حریفی از ترکیه پیکار کند و در صورت برتری در مرحله نیمه نهایی به مصاف «ایساکووا» از ازبکستان برود. در این وزن هفت ورزشکار به رقابت خواهند پرداخت.

در وزن ۶۳- کیلوگرم ۸ پاراتکواندوکار حضور دارند که سعید صادقیان پور دور نخست به مصاف «تورگاتو» از برزیل می‌رود و در صورت برتری در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده مبارزه ترکیه و مکزیک خواهد رفت.

مهدی پور رهنما در وزن ۷۰- کیلوگرم در اولین مبارزه خود «شونسوکو» از ژاپن را پیش رو دارد. در این وزن نیز هشت تکواندوکار وزنشکی کرده اند که پور رهنما در صورت برتری در مبارزه نخست، برای صعود به فینال باید با برنده پیکار برزیل و ترکیه مبارزه کند.

در وزن ۸۰- کیلوگرم علیرضا بخت در اولین مبارزه باید با «لوئیز مانو» از مکزیک مبارزه کند. وی نیز در مرحله نیمه نهایی به دیدار «توشتومورف» از ازبکستان خواهد رفت. در این وزن هفت پاراتکواندوکار رقابت خواهند کرد.

در وزن ۸۰+ کیلوگرم ۶ ورزشکار حضور دارند که حامد حق شناس دور نخست را با قرعه استراحت پشت سر گذاشته و در مرحله نیمه نهایی به دیدار یکی از نمایندگان ترکیه یا ژاپن می‌رود.

هدایت تیم ملی پاراتکواندو در گروه آقایان برعهده پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی است؛ علی کریمی صابر به عنوان مربی وی را یاری می کند. عاطفه کشاورز سرمربی تیم ملی بانوان نیز تنها نماینده ایران در این رقابت ها را همراهی می کند و جمشید سهرابی سرپرست تیم خواهد بود. 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده