این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از سایت هیات تکواندو استان تهران ؛ دیدارهای هفته نهم الی یازدهم ( پایانی) از یازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر نوجوانان دختر استان تهران «جام آینده سازان المپیک» “یادبود شهید تکواندوکار سعید باقی نژاد با حضور ۱۲ تیم پنجشنبه ۷ دی ماه در خانه تکواندو پایتخت( سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن ) برگزار و طی آن سکونشینان این دوره از رقابتها مشخص شدند.
با اتمام این دوره از رقابتها، تیم دختران آفتاب با هدایت سهیلا سیاحی با ۱۰ برد و یک تساوی و کسب ۳۱ امتیاز کاپ قهرمانی را کسب کردند، تیم آروین _ ویتامینه بابا حاجی با ۱۰ برد، یک باخت و کسب ۳۰ امتیاز نایب قهرمان شد ، بارمان ابزار و یراق توسن با ۹ برد ، یک باخت و یک تساوی و کسب ۲۸ امتیاز در سکوی سوم ایستاد و مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه با ۸ برد و سه باخت و کسب ۲۴ امتیاز عنوان چهارمی را بدست آورد.
نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح ذیل است ؛
هفته نهم//
آس اندیشه ۶ – صرافی مهدیان پور ۴
۱۵خرداد ۵_ آکادمی تکواندو بهار ۵
هیات تکواندو شمال غرب ۲ _ پارسیا ۷
آروین-ویتامینه باباحاجی ۶ _ بارمان ابزار و یراق توسن ۴
هئیت تکواندو شهرستان رباط کریم ۶ _ آکادمی آتاج ۴
دختران آفتاب ۷ _ مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه ۳
هفته دهم ///
۱۵ خرداد ۲ _ صرافی مهدیان پور ۸
هیات تکواندو شمال غرب ۲ – آس اندیشه ۸
آروین-ویتامینه باباحاجی ۶ _ آکادمی تکواندو بهار ۴
هئیت تکواندو شهرستان رباط کریم ۴ _ پارسیا ۶
دختران آفتاب ۵ _ بارمان ابزار و یراق توسن ۵
مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه ۹ _آکادمی آتاج یک
هفته یازدهم//
هیات تکواندو شمال غرب یک _ صرافی مهدیان پور ۹
آروین-ویتامینه باباحاجی ۱۰ _ ۱۵ خرداد صفر
هئیت تکواندو شهرستان رباط کریم ۷ _ آس اندیشه ۳
دختران آفتاب ۷ _ آکادمی تکواندو بهار ۳
مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه ۷ _ پارسیا ۳
آکادمی آتاج ۲ _ بارمان ابزار و یراق توسن ۸
برترین های این دوره از رقابتها از سوی سازمان لیگ به شرح ذیل اعلام شد؛
بهترین مربی: سهیلا سیاحی ( دختران آفتاب)
بهترین سرپرست :سارا عمرانی(هیات تکواندو رباط کریم )
بهترین بازیکن: یاس کریمی ( دختران آفتاب)
بهترین داور:ناهید یاری
کاپ اخلاق:تیم اس اندیشه
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید