سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

با حضور وزیر ورزش و جوانان در منزل کیانی؛

هاشمی: باید از مادران قهرمان پروری همچون مادر ناهید کیانی تقدیر کرد

وزیر ورزش و جوانان در شب میلاد دخت نبی اکرم فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت روز مادر با خانواده ناهید کیانی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دکتر کیومرث هاشمی در شب میلاد فاطمه زهرا (س) با حضور در منزل ناهید کیانی، با مادر قهرمان جهان باکو ۲۰۲۳ دیدار و ضمن تبریک این روز با وی و پدر کیانی گفت‌وگو کرد.

وزیر ورزش و جوانان در این دیدار به نمایندگی از مادران ورزشکاران و قهرمانان از مادر این ورزشکار  و قهرمان جهان در رشته تکواندو تقدیر 
کرد.

وزیر ورزش و جوانان در حاشیه این دیدار گفت: به مناسبت روز زن و مادر مصادف با میلاد با سعادت خانم حضرت  فاطمه زهرا (س) امروز در منزل ناهید کیانی حضور یافتیم تا به مادر این قهرمان شایسته که زحمات زیادی برای این قهرمان کشیده است به نمایندگی از تمام مادران تبریک بگوییم.  

او ادامه داد: مطمئنا با حمایت پدر و مادرانی چون خانواده کیانی قهرمانان این چنینی پدید می آیند و امیدوارم حمایت ها همواره وجود داشته باشد. البته در وزارت ورزش و جوانان ما وظیفه داریم به نوبه خود از قهرمانان مخصوصا المپیکی ها در راه پاریس حمایت کنیم. گفتنی است صبح امروز نیز از چهار تکواندوکار و مربی برتر که در راه اعتلای ورزش کوشیده اند در فدراسیون تکواندو تجلیل کردیم.

در پایان این دیدار نیز عکسی به یادگار از وزیر ورزش وجوانان و خانواده ناهید کیانی گرفته شد. هادی ساعی رییس فدراسیون  و اصغر رحیمی دبیرکل فدراسیون تکواندو نیز در این دیدار وزیر ورزش و جوانان را همراهی کردند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده