سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

با اعلام رسمی فدراسیون جهانی تکواندو؛

حضور ناهید کیانی در المپیک پاریس قطعی شد

با اعلام رسمی فدراسیون جهانی تکواندو، ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم جواز حضور در المپیک پاریس را تصاحب کرد تا تکواندو ایران پیش از رقابت های انتخابی در بخش قاره ای دو سهمیه المپیک را به خود اختصاص دهد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، فدراسیون جهانی تکواندو با ارسال نامه ای به تهران اسامی نفرات راه یافته به المپیک پاریس را اعلام کرد که ناهید کیانی از ایران موفق شد با کسب رتبه چهارم رنکینگ المپیکی، جواز حضور در این رقابت ها را کسب کند.

کیانی با درخشش در مسابقات مهم‌ از جمله کسب مدال طلای قهرمانی جهان در باکو، دو مدال ارزشمند نقره در رقابت‌های گرندپری و قهرمانی در تورنمنت های بین المللی امتیازات لازم را برای دومین حضور خود در رقابت‌های المپیک، از طریق رنکینگ سیستم بدست آورد. کیانی این بار نیز در وزن ۵۷- کیلوگرم به مبارزه خواهد پرداخت. گفتنی است برای اولین بار تکواندوی ایران در بخش بانوان از طریق رنکینگ سیستم موفق به کسب سهمیه حضور در آوردگاه المپیک می شود.

پیش از کیانی، مهران برخورداری در وزن ۸۰- کیلوگرم آقایان با کسب مقام قهرمانی در گرنداسلم ووشی سهمیه حضور در   المپیک پاریس را کسب کرده‌ بود.

تیم ملی ایران اسفند ماه سال جاری در رقابت های کسب سهمیه المپیک پاریس این فرصت را دارد  از طریق مسابقات انتخابی قاره ای به میزبانی چین دو‌سهمیه دیگر در گروه بانوان و آقایان کسب کند. 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده