سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

طی تفاهم‌نامه با سازمان منطقه آزاد کیش؛

برگزاری مسابقات آزاد هانمادانگ به میزبانی جزیره کیش

فدراسیون تکواندو و سازمان منطقه آزاد کیش کشور در راستای برگزاری مسابقات جهانی تکواندو به میزبانی این جزیره تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو و هیات همراه روز گذشته جهت انعقاد تفاهم نامه همکاری با سازمان منطقه آزاد کیش راهی این جزیره شد.

در این جلسه که شنبه ۲۴ دی ماه با حضور نظر پور رئیس شرکت عمران آب و خدمات،  نجف پور مدیر امور ورزش سازمان، محمد امین نامجو رئیس کمیته هانمادانگ، پورشیوایی رئیس و حدادی دبیر هیئت تکواندو منطقه آزاد کیش برگزار شد، رحیم سرهنگی رئیس سازمان منطقه آزاد کیش بر استفاده از ظرفیت جوانان کیش در راستای الگو سازی و ترسیم آرمان های آن ها تاکید کرد و گفت: تکواندو ورزشی نظم دهنده و احترام آمیز است و توسعه آن نقش مهمی در ایجاد شادابی و غنی سازی اوقات فراغت افراد به ویژه جوانان و نوجوانان دارد.

هادی ساعی نیز در این نشست تاکید کرد: فدراسیون تکواندو آمادگی خود در راستای برگزاری مسابقات ملی و بین المللی و همکاری های لازم با سازمان منطقه آزاد کیش را اعلام می کند.

گفتنی است، بر اساس این تفاهم نامه، ورزشکاران دو بخش آقایان و بانوان در نخستین دوره مسابقات آزاد جهانی «هان مادانگ» به میزبانی جزیره کیش و با همکاری فدراسیون تکواندو حضور خواهند داشت.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده