سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

لیگ برتر بانوان؛

تثبیت جایگاه پارس جنوبی در صدر/ جدال سه تیم برای رسیدن به سکو قهرمانی

روز دوم از هفته سوم رقابت های لیگ برتر تکواندو بانوان با شناخت نفرات برتر چهار وزن دوم و تثبیت جایگاه صدرنشین به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دور سوم از دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندو "جام ایراندخت" یادواره شهیده شاخص ورزش کشور «شهناز حاجی شاه» با حضور 10 تیم به همراه 78 تکواندوکار به صورت انفرادی امروز 29 دی ماه به سبک گرندپری با برگزاری مبارزات  در اوزان زوج به پایان رسید.

در این دوره از رقابت ها 10 تیم آکادمی تکواندو ویسی، لوازم خانگی میکس پلاس، پایگاه سلامتی  رها، بیمه تجارت نو، آکادمی ورزشی کسری، هیات تکواندو نوشهر، آکادمی آترا، دیار، شهر رنگ دورود و پارس جنوبی به اضافه بازیکنان آزاد شرکت می کنند.

در جدول رده بندی و تا پایان مسابقات هفته سوم پارس جنوبی با ۴۵۴ امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد. آکادمی تکواندو ویسی با ۳۳۹ امتیاز در مکان‌ دوم ایستاده و دو تیم پایگاه سلامتی رها با ۲۹۹ امتیاز و بیمه تجارت نو‌ با ۲۳۷ امتیاز سوم و چهارم هستند.

در مبارزات روز دوم و در وزن 49- کیلوگرم مریم ملکوتی خواه از تیم پایگاه سلامتی رها با ارائه نمایشی دلپذیر در فینال برابر نگار قدیانی از تیم پارس جنوبی، در 2 راند به برتری دست یافت و قهرمان این وزن لقب گرفت. ملکوتی خواه پیش از فینال سعیده نصیری یکی از مدعیان این وزن را از پیش روی برداشته بود.

ناهید کیانی ملی پوش پارس جنوبی در وزن 57- کیلوگرم تا فینال کار سختی نداشت و در دیدار نهایی برابر زهرا وطن دوست از بیمه تجارت نو به میدان رفت و با برتری در هر 2 راند  اول شد. 

ساغر مرادی در تیم آکادمی ویسی در وزن 67- کیلوگرم در دیدار نهایی مقابل پریسا جوادی از بیمه تجارت نو مبارزه کرد و نهایتا 2 بر یک نتیجه را از آن خود کرد و به مقام قهرمانی دست یافت. 

در وزن 73+ کیلوگرم زینب اسدی از پایگاه سلامتی رها مقابل «زهرا پوراسماعیل» تکواندوکار باسابقه بیمه تجارت نو به روی شیاپ چانگ رفت و  در پایان یک دیداری سخت و تماشایی در راند شماری 2 بر یک پیروز شد تا یک پیروزی دیگر برای تیم پایگاه سلامتی رها تصاحب کند. 

اسامی برترین های این دوره از رقابت ها به شرح ذیل است

برترین مربی: روز اول: مهروز ساعی/ روز دوم: ریحانه زین العابدینی
برترین بازیکن: روز دوم: ناهید کیانی - پارس جنوبی 
برترین سرپرست: سعیده وکیلی - پایگاه سلامتی رها- سمیه عباسی دیار 
برترین داور: سارا نوروزی - فارس/ شبنم دلکش - تهران

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده