سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

ساعی: «سند آمایش سرزمینی ورزش» در تحقق عدالت ورزشی نقش مؤثری خواهد داشت

رئیس فدراسیون تکواندو در گفتگویی به برگزاری جلسه شورای عالی ورزش پس از ۴ سال از تصویب این شورا و تصمیمات اتخاذ شده در سطح کلان برای ورزش کشور، پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و‌جوانان ، در خصوص برگزاری جلسه شورای عالی ورزش به ریاست حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، رئیس جمهور کشورمان با حضور مسئولان عالی رتبه ورزش، عنوان کرد: در ابتدا باید برگزاری این جلسه را یک اتفاق خوب و مؤثر تلقی کرد چرا که تشکیل مستمر این جلسات و طرح مسائل مختلف ورزش به صورت حضوری با رئیس محترم جمهور، علاوه بر مرتفع شدن مشکلات و طی کردن مسیر طراحی شده، باعث پویایی و جهش بیش از پیش ورزش کشور خواهد شد.

وی ادامه داد: توجه ویژه رئیس جمهور محترم به ورزش کشور جای قدردانی دارد و نکات و رهنمود‌هایی برای تقویت فعالیت‌های ورزشی از سوی ایشان مورد توجه همگان قرار گرفته است. همچنین از وزیر محترم ورزش و جوانان و سایر مسئولان عالی رتبه ورزش نیز بابت مطرح کردن جزئیات ورزش با رئیس جمهور نیز سپاسگزاریم.

ساعی در ادامه صحبت‌های خود بیان کرد: ما در فدراسیون تکواندو تمام تلاشمان در برگیری و توسعه این رشته المپیکی در سراسر کشور بوده است، اتفاقی که از نگاه تیزبین ریاست جمهوری دور نماند و سند آمایش سرزمینی امکانات ورزش مطرح و این طرح با دستور ایشان به جدیت دنبال می‌شود. مطمئناً توزیع عادلانه ورزش به کشف استعداد و رونق آن کمک شایانی خواهد کرد و امیدواریم با توجه به ضرب العجل دکتر رئیسی این مهم در تقسیم امکانات ورزشی برای تمام نقاط کشور محقق گردد.

پر افتخار ترین ورزشکار المپیکی ایران با اشاره به صحبت‌های ریاست جمهوری در خصوص ارتقای نشاط، مشارکت، امید و سرمایه اجتماعی در ورزش عنوان کرد: فدراسیون تکواندو در ارتقای ورزش به ویژه در بخش بانوان طی این سال‌ها پیشتاز بوده است و اخیراً موفقیت تاریخی را توسط ناهید کیانی با کسب نشان طلای قهرمانی جهان به میزبانی جمهوری آذربایجان و متعاقب آن کسب سهمیه حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس را شاهد بودیم. اتفاقی که توجه ویژه مردم شریف ایران به ویژه بانوان کشورمان را به خود معطوف کرد تاجایی که تعداد علاقه مندان به این رشته رزمی را بیش از همیشه کرده است.

رئیس فدراسیون تکواندو در پایان گفت: همچنین در سطح همگانی و استعدادیابی همواره در تلاش هستیم تا با برگزاری کلاس‌های آموزشی مدون برای مربیان و تکواندوکاران، قهرمانان خوبی را از شهرهای مختلف کشور چه بسا با محوریت تمرکز روی استعدادهای گمنام مناطق محروم به ورزش ایران اسلامی معرفی کنیم. همه این اتفاقات در راستای ارتقای شور و شوق و نشاط ملی که غایت اصلی ورزش کشور است، خواهد بود.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده