سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

ناظر فدراسیون جهانی تکواندو:

تکواندوی ایران همیشه سطح بالایی را در جهان از خود نشان داده است

ناظر فدراسیون جهانی تکواندو گفت: تکواندو ایران را همیشه با تکواندوکاران با کیفیتش می شناسند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو،«هیونگ جونگ کوک» ناظر فدراسیون جهانی تکواندو در رقابت های بین المللی تهران در ارتباط با حضور در ایران و سطح کیفی مسابقات اظهار کرد: برای اولین بار است که به عنوان ناظر فدراسیون جهانی(TD) به ایران آمده ام . البته تکواندو ایران را همه در جهان با بازیکنان با کیفتش می شناسند.

وی درباره سطح کیفی مسابقات گفت: در این مسابقات شاید حضور ذهن بالایی برای معرفی اسامی تکواندوکاران نداشته باشم اما در ارتباط با بخش آقایان می توانم عنوان کنم که مسابقات آقایان در سطح بالایی برگزار می شود. خصوصا اگر در آینده این بازیکنان به جزئیات بیشتر توجه کنند سطح بالاتری را نیز تجربه می کنند.

جونگ کوک درباره کیفیت تکواندوی ایران گفت: تکواندوی ایران همیشه در سطح بالایی بوده و امروزنیز تکواندوی ایران در جهان بسیار مشهور است.

وی ادامه داد: پیش از این بانوان تکواندو کار ایرانی  کمتر در رقابت ها شرکت داشتند اما اکنون بازیکنان بیشتری را در سطح جهانی دارند و این اتفاق خوب و مهمی برای تکواندوی ایران است.

وی ادامه داد: البته تکواندوکاران باید نسبت به قوانین رقابت ها و بازی ها توجه بیشتری کنند و قانون را بیشتر رعایت کنند تا داور ها بتوانند با عدالت  و درست تر رقابت ها را برگزار کنند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1400

مشاهده