سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

رییس جمهور قهرمانی تیم ملی تکواندو را تبریک گفت

رئیس‌جمهور در پیامی قهرمانی تیم ملی تکواندوی مردان کشورمان در رقابت‌های آسیایی که موجب به اهتزاز درآمدن پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی و شعف و شادی مردم عزیز ایران شد، تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تبریک قهرمانی تیم ملی تکواندوی کشورمان در آسیا به ملت بزرگ ایران و قدردانی از تلاش‌ها و زحمات مربیان و دست‌اندرکاران این تیم، تداوم این پیروزی‌ها برای ورزشکاران کشورمان در میادین مختلف ورزشی را از خدای متعال مسئلت کرد.

متن پیام رئیس جمهور به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در بیست‏‌و ششمن دوره رقابت‌‏های تکواندو قهرمانی آسیا، غیورمردان تیم ملی تکواندوی کشورمان در ادامه قهرمانی‏‌ها و افتخارآفرینی‏‌های فرزندان رشید این مرز و بوم در رشته‏‌های مختلف ورزشی، با ایستادن بر سکوی نخست این میدان ورزشی و به اهتزاز درآمدن پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی، موجب شعف و شادی مردم عزیز ایران شدند.

اینجانب با تبریک این موفقیت به مردم بزرگ ایران و قدردانی از تلاش‏‌ها و زحمات مربیان و دست‌‏اندرکاران این تیم، به همه قهرمانان و ورزشکاران درود می‏‌فرستم و تداوم پیروزی این عزیزان را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت دارم.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده