سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

اهدای عناوین قهرمانی آسیای تکواندو به شهید جمهور

فدراسیون تکواندو عناوین قهرمانی رقابت های آسیایی پومسه، کیوروگی و پاراتکواندو در کشور ویتنام را به شهید راه خدمت آیت الله سید ابراهیم رئیسی اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، تیم های ملی تکواندو طی روزهای گذشته در 3 رویداد مهم در کشور ویتنام از جمله قهرمانی پومسه، قهرمانی پاراتکواندو و قهرمانی آسیا در بخش کیوروگی شرکت کردند . کاروان ایران در این رویداد علاوه بر کسب 30 مدال طلا، نقره و برنز، عناوین مهم قهرمانی در کیوروگی و پاراتکواندو و عنوان نایب قهرمانی در بخش پومسه را به ارمغان آورد.

هادی ساعی رئیس و دکتر اصغر رحیمی دبیرکل فدراسیون جهت حضور در رویدادهای فوق در کشور محل برگزاری مسابقات  حضور داشتند که خبر سانحه بالگرد برای رئیس جمهور و جمعی از همراهان منتشر شد.  

در پی این سانحه دلخراش و  شهادت جانگداز آیت الله سید ابراهیم رئیسی سید شهیدان خدمت، هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو به نمایندگی از جامعه بزرگ این رشته ورزشی، عناوین فوق در رقابت های قهرمانی تکواندو آسیا در 3 بخش را به روح پر فتوح آن شهید مخلص و متواضع تقدیم می نماید.

ساعی همچنین در این خصوص عنوان داشت: گرچه فقدان این خادم و هیات همراه ضایعه ای جبران ناپذیر است اما بی شک با وجود آرامش بخش حضرت آیت الله خامنه ای در این شرایط، همچون لنگرگاهی ثبات آفرین برای کشور، جمهوری اسلامی ایران با حضور ملت همیشه در صحنه همانند همیشه از تمامی موانع و مشکلات با سلامت فائق خواهد آمد. دکتر رئیسی همواره حامی ورزش بود و در بین اهالی ورزش جایگاه ویژه ای داشت. کوچکترین کاری که می توانستیم جهت پاسداشت گوشه ای از زحمات وی انجام دهیم همین اتفاق بود.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده