سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

رحیمی: هدفگذاریمان المپیک 2028 لس آنجلس است/ در پاریس نیز شانس مدال داریم

دبیرکل فدراسیون تکواندو گفت: هدفگذاری فدراسیون تکواندو برای موفقیت المپیک لس آنجلس خواهد بود اما در پاریس نیز شانس داریم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دکتر اصغر رحیمی دبیرکل فدراسیون و مدیرفنی تیم های ملی در نشست خبری صبح امروز با اصحاب رسانه ابتدا عنوان کرد: هدفگذاری اصلی ما المپیک 2028 لس آنجلس است و البته در پاریس هم شانس داریم تا نتیجه خوبی بگیریم. در واقع درخواست داریم فشار از روی بازیکنان ایران کم شود تا ملی پوشان با آرامش به تمرین بپردازند.

مزد صبوری مان را گرفتیم

دبیرکل فدراسیون عنوان کرد: ما از رسانه درخواست کردیم طی این مدت زمان صبور باشند تا تکواندو به روزهای خوب خود برگردد و خدارا شکر نتایج آن  را در قهرمانی آسیا دیدیم و باحضور اکثر قهرمانان المپیک و جهان در ویتنام توانستیم قهرمان شویم. تیم ایران جوان بود اما بازیکنان ما شایستگی شان را با پیروزی مقابل رقبا نشان دادند. امیدواریم  این روند رشد ادامه دار باشد.

تعداد سهمیه های کره جنوبی با ایران برابر است

وی در مورد برنامه های آماده سازی پیش بینی شده برای تکواندوکاران المپیکی تصریح کرد: ۱۲ مرداد تیم ما به فرانسه اعزام می شود تا برای المپیک پاریس حضور یابد. باید این نکته را مورد توجه قرار دهیم ما به همراه کره جنوبی دارای ۴ سهمیه المپیکی هستیم؛ کشوری که مهد تکواندوی دنیاست شرایط مشابه ما دارد. در حالی که صدم امتیازات در رنکینگ حضور تکواندوکاران در المپیک را رقم می  زند ما حضور در منچستر را با عدم صدور روادید از دست دادیم و 100 امتیاز عملا از دست رفت. 100 امتیازی که در کسب سهمیه المپیک بسیار موثر است و حسابش از صدم امتیازات جداست.

در پایان نیز علی تاجیک روند سیدبندی 4 تکواندوکار المپیکی و بازی های احتمالی شان را برای خبرنگاران حاضر در نشست خبری شرح داد. 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده