سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

با حضور نفجم جلسه روسا و نواب روسا هیات تکواندو شهرستان ها و روسا کمیته استان برگزار شد

اولین نشست روسا و نواب روسا هیات تکواندو شهرستان ها و روسا کمیته های استانی در سال 1403 با حضور رئیس هیات تکواندو مازندران در سالن شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو مازندران، اولین نشست هم اندیشی روسا و نواب روسا هیات های شهرستانی با حضور فیض اله نفجم رئیس، زهرا نجات نائب رئیس، حسین ربیعی دبیر، لیلا مهدوی خزانه دار هیات تکواندو استان و همینطور روسا کمیته های استانی امروز شنبه 19 خرداد ماه در سالن شهید زرهون اداره کل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد.

فیض اله نفجم رئیس هیات تکواندو استان ضمن خیر مقدم به حاضرین در جمع، شهادت جانسوز رئیس جمهور خدمت و همرانشان را تسلیت گفت، هدف از برگزاری این جلسه را دیدار مجدد با روسا و نواب روسا هیات های استانی جهت برنامه ریزی هرچه بهتر در سال پیش رو دانست.

همینطور با اشاره به کسب 4 مدال طلا و نقره از افتخارآفرینان مازندران در رقابت های ارتش های جهان از تمامی مسئولین هیات های شهرستانی و مربیان پایه قهرمانان قدردانی کرد.

در ادامه یکایک اعضا حاضر در جلسه ضمن تبریک مدال آوری قهرمانان و انتخاب رئیس هیات تکواندو استان به عنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان در قهرمانی جهان در خصوص برخی از مشکلات در شهرستان به گفت گو پرداختند و فیض اله نفجم جهت رفع مشکلات مطروحه قول مساعدت در خصوص امورات را دادند.

همینطور در اواسط جلسه دکتر علی رجبی مدیرکل اداره ورزش و جوانان در بین خانواده تکواندو استان حضور یافت و در خصوص مسائل مختلف با اعضا حاضر به گفت و گو صمیمانه پرداخت.

در انتها جلسه با حضور مربیان و نمایندگان باشگاه ها برای برگزاری لیگ های استانی در رده های سنی مختلف هم اندیشی شد و مقرر شد تا اساسنامه جدید لیگ بازبینی شود تا لیگ های استانی در 2 بخش بانوان و آقایان از تیرماه آغاز به کار کند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده