سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران: تکواندو یکی از 5 هیات های خوب استان است

علی رجبی مدیرکل اداره ورزش و جوانان مازندران با حضور در جلسه روسا و نواب روسا هیات های شهرستان به گفت و گو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو مازندران، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جلسه روسا و نواب روسا، کمیته های استانی که در سالن شهید زرهون این اداره برگزار شد، دیدار و گفتگو صمیمانه داشت.

علی رجبی مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: دیدار شما عزیزان، خصوصا ریاست هیات تکواندو مازندران که خودشان مدال آور قهرمانی جهان هستند، همیشه پویا و فعال در حال پیگیری امورات می باشند، افتخاری است که با کمک شما دوستان هر روز به تعداد قهرمانان افزوده می شود.

رجبی ضمن عرض تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهانشان و همچنین شهادت امام جواد را افزود: خیلی خوشحالم که شما را می بینم، ابتدا صحبت های تعدادی از حاضرین در خصوص مسائل شناسه مالی و موارد مربوط به ماده 27 و واگذاری اماکن های ورزشی را شنید و پاسخگو بود.

در ادامه رجبی درخصوص افتتاحیه پروژه های مختلف ورزشی در استان خبر داد، که قرار بود هر 15 روز یک پروژه افتتاح شود، کما اینکه با شرایط پیش آمده، این اداره هر 8 روز در حال افتتاحیه پروژه های مختلف است، خداروشکر با حضور آقای ساعی و پیگیری آقای نفجم استخر بلااستفاده داراب را به فدراسیون تکواندو واگذار کردیم که باید ادامه روند آن با جدیت بیشتری ادامه یابد، که قطعا حضور مستمر آقای ساعی در مازندران این مهم را رقم می زند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: مازندران نیروهای انسانی اش مثل خاکش است و ما وفور نعمت قهرمانی برخوردار هستیم، که کسب 348 مدال در سال گذشته مزید بر همین عنوان است. که بخش اعظم ان برای کشتی و تکواندو بوده، در این استان هر چه کاشته شود درو می شود همینطور در المپیک پیش رو از 34 نماینده 8 نماینده مازندرانی داریم که افتخاری برای استان است.

دکتر رجبی بیان کرد: اما از شما انتظار متعددی می رود، هیات ها مثل NGO یا ثمن در حوزه ورزش هستند، که باید خودیاری انجام شود کاری که ما در سال گذشته با 30 میلیارد تومن و امسال هم 40 میلیارد خودیاری گرفتیم، اینکار در اصل در حوزه شما است و قطعا ما هم در این امر بسیار وسیع کمک خواهیم کرد.

رجبی در ادامه افزود: ورزش کنونی دیگر شبیه به گذشته پیش نمی رود و نیاز به خلاقیت و ایده های جدید دارد، برخورد با مردم، جذب و حفظ ورزشکار تفاوت پیدا کرد، هر فردی برای انجام هر کاری یک کلید دارد و باید روش های مختلف را به کار بگیریم که قطعا آموزش های مختلف می گذاریم، بنده از ابتدای جلسه نتوانستم در خدمت شما باشم اما درِ این اداره به روی همه باز است و در زمان دیگری می توانید در مورد مسائل مختلف و پیشنهادات جدید باهم صحبت کنیم.

دکتر علی رجبی با اشاره به اینکه اگر 5 هیات خوب در استان باشد، یکی از آنها تکواندو است ادامه داد: قبلا همیشه آقای نفجم را می دیدیم الان با دیدن این ترکیب که همه بزرگواران، افراد وزین در بخش بانوان و آقایان را می بینم انشاا.. مطمئنم که این خانواده می تواند تاثیرات بیشتری در ورزش تکواندو استان بگذارد، هرجایی هم که شما بخواهید و نظری داشته باشید که ما بتوانیم کمک کنیم در خدمت هستیم.

وی گفت: یکی از چیزهایی که باید در خودتان افزایش دهید خلاقیت است و دومی رویا، هرکسی که در ذهنش رویا نداشته باشد فقیر می ماند و باید رویاهای بزرگ داشته باشید، مطمئن هستم که تمامی شما خلاق هستید، حتما به ما سر بزنید، کمک بکنید و ایده بدهید در قبال هرکاری از ما بر بیاید انجام می دهیم.

در ادامه در خصوص حضور حداکثری جامعه ورزش در انتخابات گفت: هرکسی ورزشکار، معلم، بسیجی و … به اندازه وسعش تاثیرگذار است، ورزشکاران کشور و خصوصا مازندران بسیار باهوش هستند قهرمانان ما 40 سال پیش جلوی روبروی رژیم صهیونیست قرار نگرفتند خارجی ها الان، که یکی از آن ها فیض اله نفجم است.

در آخر بیان کرد: مهمترین موضوعی که مقام معظم رهبری الان تاکید دارند حضور پرشور در انتخابات است، امروز وظیفه جامعه ورزش در هرجایی که هستند حضور گسترده در پای صندوق رای است، تا دشمن شکن باشیم.

در نهایت با آروزی توفیق، سلامتی و بهروزی برای حضار، حانواده اشان و مقام رهبری با صلواتی بر محمد به جلسه خاتمه دادند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده