سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

برای اولین بار؛

شورای فنی و سیاستگذاری کمیته مربیان فدراسیون تکواندو برگزار شد

شورای فنی و سیاستگذاری کمیته مربیان فدراسیون تکواندو با حضور رئیس و دبیرکل فدراسیون به همراه اعضاء برای نخستین بار برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، شورای فنی و سیاستگذاری کمیته مربیان فدراسیون تکواندو  برای اولین بار با حضور هادی ساعی رئیس، دکتر اصغر رحیمی بیرکل و لیلا سلیمی نایب رئیس بانوان فدراسیون تشکیل شد و در کنار آن کارگروه های فنی-تخصصی این کمیته در بخش های  کیوروگی، پومسه و هانمادانگ آغاز به کار کردند.

تهیه، تدوین و یکپارچه سازی دروس عملی دوره های آموزشی مربیگری در درجات مختلف و همچنین بازنگری و تغییر در سرفصل ها و دروس دوره های مربیگری با توجه به متد آموزشی نوین،  حضور نماینده کمیته مربیان در رقابت های لیگ کشور و مسابقات قهرمانی تکواندو در کشور  به منظور رصد و آنالیز کوچ های حاضر در آن مسابقات با تکمیل فرم های کارشناسی شده و ارائه به شورای فنی جهت بررسی  و تعیین معیار ها و شاخص های ارزیابی کوچ ها در مسابقات مختلف کشوری، ارزیابی نهایی مربیانی که توسط نمایندگان کمیته مربیان در مسابقات در ابعاد مختلف با شاخص های از پیش تعیین شده  برای معرفی به سازمان تیم های ملی از مهم ترین تصمیمات این شورا بود.

همچنین معرفی مربیان منتخب به مدیران تراز اول فدراسیون به منظور آنالیز نهایی برای حضور در اردوهای تیم ملی در مدت زمان مشخص، چگونگی و تعیین سازوکار و شاخص های انتخاب مربیان برای حضور در اردوهای تیم ملی نیز از دیگر مواردی بود که به تصویب اعضای این شورا رسید.

یکپارچه سازی، تشکیل و فعال سازی کمیته مربیان در استان ها و شهرستان های کشور به منظور اجرای برنامه ها به عنوان بازوان اصلی کمیته مربیان فدراسیون و نظارت بر عملکرد، شناسایی و معرفی مربیان منتخب به کمیته مربیان فدراسیون در راستای اجرای برنامه های مذکور از دیگر مواردی بود که با رئیس و دبیرکل فدراسیون مطرح شد و نهایتا اعضاء بر آن به توافق نهایی رسیدند.

 در پایان اهدای احکام عضویت در شورای فنی و کارگروه های فنی-تخصصی کمیته مربیان فدراسیون تکواندو توسط رئیس، دبیرکل و نائب رئیس بانوان فدراسیون به اعضاء اهدا گردید.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده