سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

کمک 20 میلیاردی استاندار اردبیل به تکواندو/ تفاهمنامه رقابت های بین المللی «جام صفویه» منعقد شد

در دیدار ظهر امروز رئیس فدراسیون تکواندو با استاندار اردبیل، ضمن قول مساعد جهت تجهیز خانه تکواندو این استان، تفاهمنامه رقابت های بین المللی «جام صوفیه» امضا گردید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو در کنار هیات همراه ظهر امروز پس از مجمع انتخاباتی هیات تکواندو اردبیل، با سید حامد عاملی استاندار اردبیل دیدار و گفت و گو کرد.

ساعی در دیدار با استاندار اردبیل گفت: از زمان حضور من در فدراسیون تحرکات خوبی در استان ها ایجاد شده است اما برای ارتقای این مهم هنوز تلاش لازم است. مطمئنا نبود خانه مستقل و مجهز تکواندو در استان اردبیل مهمترین مشکل تکواندو اردبیل است. اگر می خواهیم تکواندوی اردبیل حرفی برای گفتن داشته باشد باید خانه تکواندو استان مستقل بوده و دارای تجهیزات کافی و خوابگاه برای برگزاری اردوهای مختلف ملی و بین المللی باشد.

وی از تجهیز خانه تکواندو استان اردبیل خبر داد و گفت: این تجهیز زمانی انجام خواهد گرفت که خانه تکواندو اردبیل از مکان ثابت و مستقل برخوردار باشد.

ساعی از برگزاری اردوهای تیم ملی در اردبیل خبر داد و گفت: این اتفاق زمانی محقق خواهد شد که خانه تکواندو اردبیل دارای فضاسازی مناسب و خوابگاه شایسته تکواندو باشد. اگر همه شرایط در اردبیل محقق شود، تکواتدوی اردبیل با وجود استاد بزرگ بهنام ابرار و مرتضی سلطانی سرمربی اسبق تیم های ملی به یکی از قطب های تکواندو کشور تبدیل خواهد شد.

در ادامه استاندار قول مساعد داد تا با رقم بیست میلیارد ریالی خانه تکواندو اردبیل که با خانه جودو مشترکا در یک مکان است؛ به نفع تکواندو با هدف جداسازی از جودو تجهیز گردد. 

همچنین تفاهمنامه رقابت های بین المللی «جام صفویه» به میزبانی استان اردبیل میان هادی ساعی و عاملی به امضا رسید.

سید حامد عاملی استاندار اردبیل نیز در این دیدار اظهار کرد:  مسابقات جام صفویه با هدف تبیین نقش تاریخی اردبیل به ویژه شیخ صفی الدین اردبیلی راه اندازی شده است و با برگزاری مسابقات کشتی آغاز و با تکواندو تداوم می یابد.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده