سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

ساعی: زحمات شهید جمهور در ورزش بر هیچکس پوشیده نیست

رئیس فدراسیون تکواندو گفت: رئیس جمهور فقید کشورمان در ورزش اقدامات شایسته ای انجام دادند که ثمره آن را در سال های آتی خواهیم دید.

هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و‌جوانان در خصوص اقدامات دولت شهید جمهور در ورزش بیان کرد: توجه ویژه رئیس جمهور شهید به ورزش باعث دلگرمی اهالی ورزش بود و امیدواریم در آینده نیز این روند ادامه دار باشد. کم لطفی است اگر خدمات دولت شهید جمهور در ورزش فراموش شود چراکه پیگیری ایشان در پرداخت پاداش های ورزشکاران آن هم با برگزاری مراسمات تجلیل در فواصل کوتاه اقدام بسیار خوبی بود. آیت الله رئیسی با رهمنودهای خود به ورزشکاران آنان را بیش از پیش تشویق به درخشش در رویدادهای بین المللی می کرد. فقدان ایشان جامعه ورزش را در شوک عظیمی فرو برد.

ساعی در ادامه گفت: نباید از حق گذشت اهتمام و توجه وزیر ورزش و جوانان نیز از زمانیکه با درایت رئیس جمهور شهید در راس ورزش قرار گرفت اند، فضای بسیار آرام و خوبی را در ورزش ایجاد کرده است و این جو عالی می تواند منجر به اتفاقات بسیار خوب و درخشش ورزشکاران در مهم ترین رویداد ورزشی دنیا یعنی المپیک شود.

وی با اعلام درخواست ورزشی خود از رئیس جمهور آینده بیان کرد: همواره بر این باور هستم با حضور دکتر هاشمی ورزش کشور می تواند اتفاقات بسیار خوبی را در عرصه جهانی رقم زند. امیدوارم در کابینه جدید هم به حضور ایشان در ورزش اعتماد گردد و مطمئنا با توجه به روحیه و اقدامات شایسته وزیر محترم ورزش و جوانان در این مدت، حضور ایشان مایه دلگرمی بیش از پیش اهالی ورزش خواهد شد.

رئیس فدراسیون تکواندو در خصوص تاکید ویژه آیت الله رئیسی بر ارتقای نشاط، مشارکت، امید و سرمایه اجتماعی در ورزش عنوان کرد: این اتفاق باید به واقعیت تبدیل شود و در این راستا در دولت جدید نیز باید بر عملی ساختن آن اقدام شود. همچنین امیدوارم سند آمایش سرزمینی در ورزش در دولت جدید نیز مورد توجه قرار گیرد تا توزیع عادلانه ورزش به ویژه در تکواندو به کشف استعداد و رونق آن کمک شایانی کند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده