سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

حق شناس: امیدوارم جایگاه اول جهانی به درخشش در پارالمپیک منتهی شود

نفر اول رنکینگ جهان گفت: رسیدن به رتبه نخست رده بندی جهان در سنگین وزن حاصل موفقیت در اکثر رویدادهایی بود که به مدال رسیدم و امیدوارم به درخشش در بازی های المپیک پاریس منتهی شود.

«حامد حق شناس»  در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو، در خصوص کسب این جایگاه عنوان کرد: الحمدالله در این مدت اخیر توانستم در اکثر رویدادهایی که شرکت کردم دست پر برگردم و حاصل آن به دست آمدن رنکینگ یک جهان بود. امیدوارم در پی آن بهترین نتیجه را در پارالمپیک پاریس بگیرم و جواب زحمات کسانی که برایم تلاش کردند را به بهترین نحو ممکن بدهم. 

حق شناس افزود: مطمئنا اگر اتفاقاتی که باعث صادر نشدن روادید کشور مکزیک و از دست دادن مسابقات قهرمانی جهان پیش نمی آمد اکثر پاراتکواندوکاران ملی پوش می توانستند بین سه بازیکن برتر جهان باشند و من نیز زودتر از الان این مهم را رقم می زدم. با این حال خدا را شاکرم که توانستم نفر اول جهان شوم.

قهرمان بازی های آسیایی هانگژو و دارنده طلای آسیا در خصوص رقابت های پارالمپیک پاریس اظهار کرد: این موهبت الهی به من بود که توانستم در اکثر رویدادها موفق ظاهر شوم و سهمیه پارالمپیک را تصاحب کنم. اما پارالمپیک واقعا میدان بزرگ تری نسبت به همه رویدادها است و شرایط خاص خود را دارد. تمام تلاش من بر این است تا بهترین عملکرد را داشته باشم و امیدوارم دعای مردم و همچنین خانواده تکواندو بدرقه راه من و سایر پارالمپین ها باشد.

پارالمپین ایران در پایان در خصوص شرایط تمرینی تیم ملی اظهار کرد: 70 روز تا پارالمپیک پاریس داریم و به همین منظور تمرینات سخت و پر فشاری را پشت سرگذاشتیم اما می خواهیم به نتیجه و هدفی که داریم برسیم. خدا را شکر در وضعیت جسمانی خوبی هستم و امیدوارم بهترین اتفاقات بیافتد و همه کاروان ایران بهترین نتیجه ممکن را بگیرند. 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده