سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

«مسعود حجی زواره» رئیس هیات تکواندو کرمانشاه شد

مسعود حجی زواره به عنوان رئیس جدید هیات تکواندو استان کرمانشاه انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مجمع انتخابات ریاست هیات تکواندو استان کرمانشاه، با حضور هادی ساعی رئیس فدراسیون و مسئولین ورزش استان برگزار شد و مسعود حجی زواره توانست با کسب اکثریت آراء سکان هدایت این هیات را در استان برعهده گیرد. 

در این مجمع علی امیریان، مسعود حجی زواره، پیمان رفعتی، شهرام منوچهرآبادی، مصطفی مومنه و رضا مهدی پور شش کاندیدای احراز پست ریاست هیات تکواندو استان کرمانشاه بودند که علی امیریان، شهرام منوچهرآبادی و رضا مهدی پور اعلام کناره گیری کردند و مصطفی مومنه نیز به نفع مسعود حجی زواره انصراف داد. 

این مجمع جمعا ۲۵ عضو داشت که ۲۳ عضو آن در انتخابات حضور پیدا کردند و رای خود را به صندوق انداختند که در نهایت مسعود حجی زواره با کسب ۱۳ رای موافق از مجموع ۲۳ رای ماخوذه برای مدت چهارسال سکان هدایت هیات تکواندو استان را بدست گرفت. دیگر کاندیدا یعنی پیمان رفعتی ۹ رای را کسب کرد و یک رای هم سفید بود. 

رییس هیات تکواندو استان کرمانشاه پیش از انجام رای گیری در خصوص مهمترین برنامه‌های خود برای چهار سال پیش روی تکواندو استان، اظهار کرد: شعارم برای دوران فعالیتم در هیات تکواندوی استان «همدلی و هم افزایی» است، چراکه تعامل را بهتر از تقابل می‌دانم. 

وی اضافه کرد: برنامه‌هایی که برای چهار سال پیش روی هیات تکواندو استان در نظر گرفته شده، در سه سطح کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت خواهد بود. 

حجی زواره با بیان اینکه شرایط هیات‌های شهرستانی تکواندو استان مطلوب نیست، گفت: برنامه ریزی شده تا با شناسایی نقاط قوت و ضعف هیات‌های شهرستانی برای تقویت و رفع مشکلات آنها اقدام کنیم. 

وی خاطرنشان کرد: هیچ هیات شهرستانی نباید بدون امکانات، تجهیزات و زیرساخت بماند و حمایت و پشتیبانی لازم را از آنها خواهیم داشت. 

رئیس هیات تکواندو استان اضافه کرد: خانه تکواندو استان متعلق به همه ورزشکاران، داوران، مربیان و بزرگان این رشته است و بنا داریم از ظرفیت همه آنها استفاده کنیم. 

وی افزود: پیشکسوتان این رشته ولی نعمتان ما هستند و باید آنها را جذب کنیم تا بتوانیم تکواندو کرمانشاه را به جایگاه اصلی خود در گذشته برسانیم. 

وی تعداد ورزشکاران سازمان یافته این رشته را در استان ناکافی خواند و عنوان کرد: در استان حدود دو میلیون نفر جمعیت داریم، اما جمعیت ورزشکاران این رشته المپیکی و مهم تنها حدود پنج هزار نفر است که بسیار کم است، لذا افزایش آن را در دستورکار قرار خواهیم داد. 

همچنین با رای اعضای مجمع، بیتا مشعشعی به عنوان نایب رئیس و علیرضا صفری، مصطفی مومنه و غلامرضا مریدی به عنوان عضو هیات رئیسه انتخاب شدند. 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده