سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

جام جهانی تکواندو- کره جنوبی؛

مردان ایران در پیکار با ساحل عاج/ کار دشوار بانوان در مصاف با میزبان

مراسم قرعه کشی رقابت های جام جهانی تکواندو برگزار شد و طی آن تیم های اعزامی کشورمان رقبای خود را شناختند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، جام جهانی ۲۰۲۴ تکواندو به صورت تیمی از فردا دوشنبه ۱۱ تیرماه با حضور تیم‌هایی از مراکش، ساحل عاج، چین، هند، ایران و کره جنوبی به عنوان میزبان این رقابت‌ها در شهر «چانچئون» آغاز می شود. مراسم قرعه کشی این مسابقات صبح امروز برگزار شد و طی آن تیم های کشورمان رقبای خود را شناختند. 

بر همین اساس فردا دوشنبه در روز نخست این مسابقات و از ساعت 6:15 بامداد به وقت تهران رقابت های بخش تیمی آقایان برگزار می شود که تیم ملی ایران در مبارزه نخست به مصاف ساحل عاج می رود. در آن سوی جدول مراکش استراحت داشته و سپس به دیدار برنده کره جنوبی و هند خواهد رفت. یکی از این3  تیم در مبارزه نهایی حریف تیم پیروز مصاف ایران و ساحل عاج خواهد بود. 

سه شنبه 12 تیرماه در روز دوم  این مسابقات تیم بانوان ایران در یک قرعه سخت به مصاف کره جنوبی قهرمان دوره قبل مسابقات خواهد رفت. در سوی دیگر جدول هند استراحت دارد و مراکش با ساحل عاج مبارزه می کند. برنده مبارزه ایران و کره باید با یکی از این سه تیم در مبارزه پایانی پیکار کند. 

این دوره از مسابقات چهارشنبه 13 تیرماه و با برگزاری مسابقات بخش ترکیبی به پایان می رسد. تیم کشورمان دوره نخست استراحت داشته و سپس به مصاف برنده مبارزه کره جنوبی با ساحل عاج خواهد رفت. در قسمت مقابل،  چین به دیدار مراکش می رود. برنده این مبارزه در مرحله نیمه نهایی هند را پیش رو خواهد داشت.

تیم ملی ایران با ترکیب مهدی عابدینی، محمد حسین یزدانی، علی خوش روش و ابوالفضل زندی در گروه آقایان با مربیگری رضا ایمان زاده، ملیکا میرحسینی، یلدا ولی نژاد، ساغر مرادی و مهلا مؤمن زاده در گروه بانوان با هدایت فاطمه صفرپور در این دوره از مسابقات حضور پیدا کرده است. 

بر اساس برنامه اعلام شده، مسابقات از ساعت 6:15 صبح در مرحله مقدماتی آغاز می شود. دیدارهای نیمه نهایی ساعت 10:30 و رقابت های رده بندی و نهایی هم از ساعت 12:45 برگزار خواهد شد. 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده