سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

جام جهانی تکواندو- کره جنوبی؛

دومین قهرمانی متوالی مردان تکواندو در مهد تکواندو جهان

تیم ملی تکواندو کشورمان با برتری برابر میزبان در فینال جام جهانی در غیاب مردان المپیکی خود برای دومین دوره متوالی مقتدرانه روی سکوی قهرمانی ایستاد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، جام جهانی ۲۰۲۴ تکواندو به صورت تیمی از امروز دوشنبه ۱۱ تیرماه با حضور تیم‌هایی از مراکش، ساحل عاج، چین، هند، ایران و کره جنوبی به عنوان میزبان این رقابت‌ها در شهر «چانچئون» آغاز شد که تیم ملی آقایان کشورمان مقتدرانه توانست از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.

در روز نخست این مسابقات در رقابت های بخش تیمی آقایان تیم ملی ایران در مبارزه نخست به مصاف ساحل عاج رفت و در دو راند متوالی و با نتایج  175 بر 30 و 140 بر 80 (امتیازات به صورت تیمی محاسبه می گردد) به برتری رسید و راهی فینال شد. در دیدار نهایی نیز ملی پوشان شایسته کشورمان برابر کره جنوبی 175 بر 115 و 140 بر 70 پیروز شدند و جام قهرمانی را  برای دومین دوره متوالی بالای سر بردند. 

همچنین تیم های مراکش و ساحل عاج برای کسب رتبه سوم به مصاف هم رفتند که نهایتا تیم مراکش به نشان برنز دست یافت.

تیم ملی ایران با ترکیب مهدی عابدینی، محمد حسین یزدانی، علی خوش روش و ابوالفضل زندی، در غیاب دو نماینده المپیکی خود و با مربیگری رضا ایمان زاده در این رقابت ها حاضر شد. 

در ادامه این مسابقات فردا در روز دوم رقابت های گروه بخش بانوان برگزار می گردد که تیم ایران در دیدار نخست باید به مصاف میزبان بروند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده