سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

انصاف دوست: با حمایت مسئولین افتخار آفرینیها در المپیک و رقابت های بین المللی تکرار می شود

محمد انصاف دوست رئیس هیات تکواندو البرز با اشاره به کسب ۴ مدال از سوی ملی پوشان البرزی در جام جهانی ابراز امیدواری کرد که با حمایت همه جانبه شاهد بروز افتخارات جدید باشیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان البرز،محمد انصاف دوست رئیس هیات تکواندو با ابراز خرسندی و تبریک موفقیت های اخیر تیم ملی کشورمان در آوردگاه جام جهانی به میزبانی کره گفت: تیم های ملی کشورمان در دو بخش آقایان و بانوان با عملکردی قابل ستایش دو عنوان قهرمانی تیمی و نائب قهرمانی ترکیبی را به ارمغان آورد.

این مسئول افزود: مانند ادوار گذشته نمایندگان البرزی حضور موثر در ثبت این افتخار داشتند و با همت مثال زدنی مدال های رنگارنگ را ضرب کردند.

وی ادامه داد: در راس تیم ملی رضا ایمان زاده مربی البرزی مسئولیت هدایت تیم را بر عهده داشت و با دلسوزی و تلاش مضاعف اعضا تیم‌ ملی را به سوی ارائه بهترین عملکرد بر روی شیهاپ جانگ این رقابت ها سوق داد.

سکان دار تکواندو البرز گفت: حضور مداوم نمایندگان البرز در قامت سرمربی،مربی و عضو تیم ملی توقعات را از استان تکواندوخیز البرز بیشتر کرده است و این مهم مستلزم برنامه ریزی،ایجاد امکانات مطلوب و هزینه میباشد،خوشبختانه استعداد های نهفته فراوانی در این استان وجود دارد که با ایجاد شرایط فوق الذکر میتوانند به عنوان پدیده های تکواندو معرفی شوند.طی دو سال اخیر بنده و همکارانم همه هم و غم خود را برای ایجاد شرایط مطلوب و استاندارد برای قهرمانان استان گذاشته ایم و فراتر از دیگر رشته ها و هیات های ورزشی عمل کرده ایم.

وی گفت: لذا با توجه به اینکه رشته پرطرفدار تکواندو در استان از رشته های افتخار آفرین و مدال آور است انتظار آن می رود بیش از ادوار گذشته از حمایت همه جانبه مسئولین ارشد استان برخوردار باشد .در طی دو سال اخیر هیات تکواندو با جذب سرمایه های خصوصی راه پیش برده است.

انصاف دوست تصریح کرد:حضور ۵ نماینده استان در رقابت های جام جهانی و‌کسب ۴ مدال طلا از سوی هوگوپوشان البرزی نمونه کوچکی از توانمندیهای قهرمانان خوش آتیه میباشد،کما اینکه اگر از سوی دولتمردان استان به این رشته المپیکی بیشتر توجه شود،قطعا باز هم شاهد کسب مدال در المپیک و میادین بزرگ خواهیم بود.

رئیس هیات تکواندو با نگاهی گذرا بر آمار جمعیتی رشته تکواندو در قالب تکواندوکار،مربی و داور گفت: جمعیت ۸۰ هزار نفری خانواده بزرگ تکواندو البرز گواه بر استقبال پرشور از این رشته واهمیت و لزوم برنامه ریزی برای آینده تکواندو است.

انصاف دوست با اشاره به برگزاری رقابت های قهرمانی ازاد نوجوانان کشور در دو بخش دختران و پسران طی دو هفته آتی گفت: بیش از ۲۵۰ نفر از استان البرز در رقابت های فوق شرکت کرده اند و امیدوارم در این رویداد نمایندگان البرز بتوانند با ارائه بهترین عملکرد به اردوی تیم ملی جهت اعزام به رقابت های جهانی راه یابند.

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده