سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
  کدپستی: 1931735593

  تلفن : 22242441
  تلفن : 22242442
  تلفن : 22242443

در حاشیه افتتاحیه جام دوستی ایران و کره جنوبی؛

ساعی: تعاملات خوبی میان فدراسیون و سفارت وجود دارد/ کیم: تکواندو ایران در جهان مدعی است

رقابت های تکواندو قهرمانی نوجوانان ایران تحت عنوان جام دوستی ایران و کره جنوبی صبح امروز با مسئولان فدراسیون و سفیر کره جنوبی در ایران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، این دوره از مسابقات به عنوان مرحله نخست رقابت های انتخابی تیم ملی  با حضور 1230 تکواندوکار از سراسر کشور امروز دوشنبه 18 تیرماه به میزبانی خانه تکواندو با حضور «کیم جون پیو» سفیر کره جنوبی در ایران، هادی ساعی رئیس و دکتر اصغر رحیمی دبیرکل فدراسیون به همراه سایر مسئولان فدراسیون با برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز شد.  

هادی ساعی در این مراسم طی سخنانی گفت: خدا را شکر این مسابقات با استقبال بسیار خوبی همراه شد که نشان از علاقمندی تکواندوکاران برای تکرار موفقیت ها و افتخارآفرینی ها است. الحمدالله تعاملات میان فدراسیون تکواندو و سفارت کره جنوبی در ایران بسیار خوب است و بار دیگر شاهد برگزاری این رویداد خوب و بانشاط هستیم. امیدوارم تکواندوکاران شایسته ای که از این رقابت ها به ترکیب تیم ملی نوجوانان می رسند، همچون نمایندگان شایسته ایران که در رقابت های جام جهانی با قهرمانی خستگی را از تنمان بیرون کردند، بدرخشند و پرچم کشورمان را به اهتزاز در بیاورند.

سفیر کره جنوبی در ایران نیز در سخنان خود عنوان کرد: ابتدا از رئیس فدراسیون تکواندو بابت برگزاری این مسابقات و وزارت امور خارجه و وزارت ورزش بابت همکاری شان صمیمانه سپساگزارم. تکواندو در 209 کشور فعال است و نزدیک به 80 میلیون ورزشکار این رشته را دنبال می کنند که البته ایران در این رشته مدعی است و این مهم مایه مباهات است. 

کیم در ادامه عنوان کرد: لیگ تکواندو در ایران به صورت حرفه ای دنبال می شود و ایران در رویدادهای مهمی همچون جام جهانی قهرمان می شود که گواه بر مواردی است که ذکر کردم. هادی ساعی در المپیک مدال های باارزشی گرفت و امیدوارم المپین ها دنباله رو راه ایشان باشند. همواره  تعامل و همکاری خوبی میان ایران و کره جنوبی برقرار بوده است. ورزشکاران چراغ راه روشن آینده تکواندو ایران در جهان هستند و برای همگی آرزوی موفقیت می کنم. 

اجرای نمایش توسط  گروه نمایش تیم تکاوران تحت نظر مجتبی نظم ده به اجرای حرکات نمایشی پرداختند. 

رقابت های قهرمانی نوجوانان کشور به مدت 5 روز در گروه پسران و در سالن خانه تکواندو برگزار می شود. 

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

جشنواره شهید رجایی

مشاهده

تقویم ورزشی سال 1403

مشاهده