این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان آسیا 2019 با حضور 233 تکواندوکار از روز گذشته (سه شنبه - یکم مردادماه) به میزبانی "امان" اردن آغاز و امروز به پایان میرسد.
امروز (چهارشنبه – دوم مردادماه) در دومین و آخرین روز این مسابقات، پیکارهای اوزان 37-، 45-، 53-، 61- و 65+ کیلوگرم پسران و 33-، 41-، 47-، 55- و 59+ کیلوگرم پیگیری میشود که ابوالفضل زندی، حمیدرضا جعفری، امیدرضا رحیمی، نیما محمدیاری، حسین فتحی، بیتا توپچیان، مونا عبدی، ساناز عباسپور، پونه جعفرصالحی و فاطمه شفیعپور به عنوان هوگوپوشان ایرانی بر روی شیاپچانگ میروند.
نتایج کسب شده به شرح ذیل است:
«گروه پسران»
وزن دوم (37- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکشانزدهم///
ابوالفضل زندی 36 – الفادلی (سوریه) 10
مرحله یک هشتم///
ابوالفضل زندی 44 - پاراگ کامبله (WTA) هفت
مرحله یک چهارم///
ابوالفضل زندی 43 - جاد فادال (لبنان) 8
مدال برنز ابوالفضل قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
ابوالفضل زندی 34 - تامیرلان تلئولس (قزاقستان) 14
ابوالفصل فینالیست شد
فینال///
ابوالفضل زندی 41 - سینسانگ (تایلند) 21
ابوالفضل نایب قهرمان شد
وزن چهارم (45- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
حمیدرضا جعفری 37 – عامر سوکار (سویه) 6
مرحله یکچهارم///
حمیدرضا جعفری 25 - الیه صلیب (لبنان) 17
مدال برنز حمیدرضا قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
حمیدرضا جعفری 32 - عمر تیاب (اردن)12
حمیدرضا فینالیست شد
فینال///
حمیدرضا جعفری 16 - عمر یاسر (فلسطین) 15
حمیدرضا طلایی شد
وزن ششم (53- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکچهارم///
امیدرضا رحیمی 26 – یحیی اسیری (عربستان) 6
مدال برنز امیدرضا قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
امیدرضا رحیمی 23 - تامیر کواتوف (قزاقستان) 27
امیدرضا به مدال برنز رسید
وزن هشتم (61- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکچهارم///
نیما محمدیاری 26 – لگولاس پناردوندو (فیلیپین) 10
مدال برنز نیما قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
نیما محمدیاری 33 - بکاریس بکنوف (قزاقستان) 15
نیما فینالیست شد
فینال///
نیما محمدیاری 26 - زید دارس (اردن) 12
نیما قهرمان شد
وزن دهم (65+ کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکچهارم///
حسین فتحی 30 – فبصل الموتایری (کویت) یک
مدال برنز حسین قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
حسین فتحی 20 - آمران آلاتار (اردن) صفر
حسین فینالیست شد
فینال///
حسین فتحی 7 - کوک هوان لیو (کره جنوبی) 8
فتحی نایب قهرمان شد
«گروه دختران»
وزن دوم (33- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکچهارم///
بیتا توپچیان 35 – هیونگ (کرهجنوبی) 4
مدال برنز بیتا قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
بیتا توپچیان 47 - آیدانا سوندتبای (قزاقستان) 48
بیتا به مدال برنز رسید
وزن چهارم (41- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
مونا عبدی – استراحت
مرحله یکچهارم///
مونا عبدی 29 – جومی کیم (کره جنوبی) 7
مدال برنز مونا قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
مونا عبدی 33 - زوئه هاجر (لبنان) 11
مونا فینالیست شد
فینال ///
مونا عبدی 20 - پاچاراپون سوخامون (تایلند) 19
مونا طلایی شد
وزن ششم (47- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکهشتم///
ساناز عباسپور – استراحت
مرحله یکچهارم///
ساناز عباسپور 35 – سیا میشرا (WTA) شش
مدال ساناز قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
ساناز عباسپور 25 - ماریا سوستیانوا (قزاقستان) 9
ساناز فینالیست شد
فینال///
ساناز عباس پور 30- یون هی چائی (کره جنوبی) 9
ساناز طلایی شد
وزن هشتم (55- کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکچهارم///
پونه جعفرصالحی24 – الا ابی فرح (لبنان) 2 (انصراف حریف در ابتدای راند دوم - برنده پونه)
مدال برنز پونه قطعی شد
مرحله نیمه نهایی///
پونه جعفرصالحی 46 - مایسا نصار (اردن) صفر
پونه فینالیست شد
مرحله فینال///
پونه جعفرصالحی 8 - جیون کیم (کره جنوبی) یک
پونه طلایی شد
وزن دهم (59+ کیلوگرم):
-----------------------------
مرحله یکچهارم///
فاطمه شفیع پور 17 – هیونجی جانگ (کرهجنوبی) 17 (راند طلایی - برنده کره جنوبی)
فاطمه از دور رقابت ها کنار رفت
گفتنی است؛ هدایت تیم پسران برعهده مرتضی کریمی به عنوان سرمربی است و یوسف جنگجو و جواد خاوری به عنوان مربیان تیم هستند. اعظم درستی سرمربی تیم دختران است و محبوبه محمدنژاد و راضیه آقاجانپور به عنوان مربیان تیم هستند.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید