این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان البرز، مسابقات هفته سوم از هفتمین دوره لیگ پومسه مردان روز جمعه - 17 آبان ماه در خانه تکواندو استان برگزار شد.
نتایج به دست آمده در ردههای سنی مختلف به ترتیب زیر است:
رده کمربند پوم و مشکی(انفرادی)///
رده سنی کمتر از 12 سال:
1- یاسین محمدیان
2- محمد جواد رستمی
3- حسین سوری - سعید احمدی
رده سنی12 تا 14 سال:
1- عرفان فلاح
2- احسان حسین زاده
3- علی رضا احمدی - مهدی رئوفی
رده سنی15 تا 17 سال:
1- محمد الماسی
2- حسین حسن پور
3- امیر حسین کریمی - محمد مبین بغدادی
رده سنی18 تا 30 سال:
1- یاسین محمد علی خانی
2- پویا معصومی
3- امیر پروران - علی خزایی
رده سنی31 تا 40 سال:
1- جواد طولابی
2- حمید نظم ده
3- قاسم فاضل - محمدرضا جعفری
رده سنی41 تا 50 سال:
1- علی شاه حسینی
2- محمدعلی اقبال دوست
3- فرشید بهره مند - محمد عزیزی
رده سنیبالای 51 سال:
1- فرشاد مکوندی
کمربند پوم و مشکی(تیمی)///
رده سنی کمتر از 14 سال:
1- آکادمی طولابی
2- هیات تکواندو محمدیه
3- باشگاه مکوندی، ایرانهمر البرز
رده سنی15 تا 17 سال:
1- هیات تکواندو محمدیه
2- آکادمی تکواندو نظری
رده سنی18 تا 30 سال:
1- هیات تکواندو محمدیه
2- آکادمی آذر
رده سنیبالای 31 سال:
1- آریا البرز
2- آکادمی طولابی
3- بانک آینده
کمربند قرمز///
رده سنی کمتر از 9 سال:
1- علی کیانی
2- بردیا شکرالهی
3- مبین حجتی -علی رضا سبزه پرور
رده سنی 10 تا 12 سال:
1- محمد حسین اکبری
2- محسن کریمی
3- امیر محمد عطاخانی- ایلیا صالحی زاده
رده سنی12 تا 14 سال:
1- اشکان هزاره مقدم
2- محمد امین سپهریان
3- متین کارگر - ارشیا قربانی
رده سنی15 تا 17 سال:
1- دانیال فروزان فر
2- سینا کریم اوغلی
3- اسماعیل امیری - عرشیا احمدی
کمربند سبز و آبی///
رده سنی کمتر از 9 سال:
1- احسان فرخ وندی
2- آرتان موسی پور
3- امیر محمد دهقانی
رده سنی9 تا 12 سال:
1- محمدجواد قلی زاده
2- ابوالفضل نوری
3- امیرحسین ترابی - محمدجواد مرتضایی
رده سنی13 تا 14 سال :
1- حسین بهرامی
2- علی اصغر حسن زاده
3- مهدی یوسف نیا، میلاد صفرزاده
رده سنی 15 تا 17 سال:
1- علی بیگلر خانی
2- پارسا کیاحسینی
3- امیرحسین جدیدی
کمربند سبز و آبی تیمی///
رده سنی کمتر از 12 سال:
1- باشگاه امیر
2- هیات تکواندو محمدیه
فرم ابداعی///
رده سنی15 تا 17 سال:
1- محمدمهدی حسین آبادی
2- حسین گلباز
رده سنی بالای 18 سال:
1- هومن بهرامی نیا
سازمان لیگ بهترین ها را بدین شرح معرفی کرد:
بهترین بازیکن
ابداعی: حسین گلباز(آکادمی پوما)
کمربند مشکی: جواد طولابی(آکادمی طولابی)
قرمز: محمد امین سپهریان(آکادمی طولابی)
سبز و آبی: محمدرضا روان پاک(باشگاه امیر)
سرپرست: رضا نظری(آکادمی نظری)
مربی: مجید گلیج(ایرانمهر البرز)
بهترین داور: ابراهیم بهرامی
مسئولیت برگزاری لیگ را داود صالحی، سیدرضا مظلومی و سهیل نوذری به ترتیب به عنوان مسئول، دبیر و مدیر اجرایی به عهده داشتند.
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید