سایت رسمی فدراسیون تکواندو ج.ا.ایران

این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
    آدرس: تهران - خيابان شريعتي - خيابان شهيد ميرزاپور (خيابان سهيل سابق) كوچه شهید طاهری - روبروي مجتمع مسكوني سبحان - فدراسيون تكواندو جمهوري اسلامي ايران
    کدپستی: 1931735593

    تلفن : 22242441
    تلفن : 22242442
    تلفن : 22242443

اعلام نفرات برتر مسابقات آزاد کیوروگی نمایشی مردان آذربایجانشرقی

نفرات برتر مسابقات غیر حضوری نمایش کیوروگی آزاد مردان استان آذربایجانشرقی مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی، مسابقات غیر حضوری نمایش کیوروگی آزاد مردان استان با حضور 68 نفر از شهرستان های تبریز، عجبشیر، بناب، آذرشهر، جلفا و ورزقان به مناسبت قیام 29 بهمن تبریز روز جمعه مورخه - یکم اسفند با داوری فیلم های ارسالی در تمامی رده های سنی و رده های کمربندی در خانه تکواندو استان برگزار شد.

اسامی نفرات برتر به شرح زیر است:

رده سنی شکوفه ها کمربندهای زرد و سبز:

مقام اول: صدرا حسین نژاد(عجبشیر -استاد فیروزجلیلی )
مقام دوم: امیرعباس پاشائی( بناب -استاد محمدرضا پاشائی)

رده سنی شکوفه ها کمربندهای آبی وقرمز:

مقام اول: طاها علی پناهی (بناب -استاد صبور)
مقام دوم: ابوالفضل تقی پور (تبریز-استاد‌ تقی پور)
مقام سوم: آرتا ویژه (تبریز-استاد تقی پور) - محمدرضا زارعی (تبریز-استاد نریمانی )

رده سنی خردسالان کمربندهای زرد وسبز:

مقام اول: حسین پاکنده (آذرشهر -استاد میثم محمدی )
مقام دوم: سید علیسان مجیدی ( تبریز-استاد موثق )
مقام سوم: امیرمحمد مهدی پور(ورزقان _ استاد پاشازاده ) - امیرمحمد علی پور (تبریز_ استاد نریمانی )

رده سنی خردسالان، کمربندهای آبی وقرمز:

مقام اول: امیرعلی صمدیان (بناب -استاد صبور) 
مقام دوم: محمد رمضانی (تبریز-استاد نریمانی)
مقام سوم: مبین عباس زاده (بناب -استاد صبور ) - رسا حسین نژاد (عجبشیر-استاد فیروز جلیلی)

رده سنی خردسالان،کمربندهای پوم به بالا:

مقام اول: مهدی محمدی (عجبشیر -استاد فیروزجلیلی )
مقام دوم: محمدجواد جاوید(عجبشیر-استاد فیروز جلیلی ) 
مقام سوم: علی اصغر مالکی فرد(تبریز -استاد نریمانی) - یزدان دمان (تبریز-استاد تقی پور)

رده سنی نونهالان، کمربندهای زرد وسبز :

مقام اول: علی عقیلی (تبریز-استاد موثق)
مقام دوم: عرفان سرمستی (تبریز-استاد نریمانی)
مقام سوم: امیر فتحعلی زاده (تبریز-استاد موثق)

رده سنی نونهالان، کمربندهای آبی وقرمز :

مقام اول: فردین فاتحی (بناب -استاد صبور)
مقام دوم: آرمین اسکندری (بناب _ استاد صبور)
مقام سوم: ابوالفضل قلیزاده (بناب -استاد صبور) - امیرعلی شریفی (آذرشهر -استاد ابراهیم محمدی)

رده سنی نونهالان، رده کمربند پوم به بالا :

مقام اول: علی سنائی (عجبشیر -استاد فیروزجلیلی)
مقام دوم: سینا محترمی (عجبشیر _ استاد فیروزجلیلی )
مقام سوم: امیررضا باقری (عجبشیر -استاد فیروزجلیلی) - امیررضا ساعی (عجبشیر -استاد فیروزجلیلی )

رده سنی نوجوانان، رده کمربند زردوسبز :

مقام اول: علی خاکی (آذرشهر -استاد میثم محمدی )
مقام دوم: رضا ایمانی (تبریز -استاد موثق )

رده سنی نوجوانان، رده کمربند آبی وقرمز :

مقام اول: رضا رضائی (آذرشهر - استاد میثم محمدی )
مقام دوم: سینا پایبوردی (عجبشیر -استاد فیروزجلیلی )
مقام سوم: مهدی ظلی راد(تبریز-استاد تقی پور) - علیرضا خانمحمدی (بناب -استاد صبور)

رده سنی نوجوانان ، رده کمربند مشکی به بالا :

مقام اول: سجاد دهقان (تبریز-استاد موثق)
مقام دوم: علی لطفی (تبریز-استاد تقی پور)
مقام سوم: محمدرضا عبدالهی(عجبشیر - استاد فیروزجلیلی) - حسن محمد زاده (عجبشیر -استاد فیروزجلیلی)

رده سنی جوانان و بزرگسالان، رده کمربند مشکی به بالا :

مقام اول: سجاد اسمی (تبریز-استاد موثق)
مقام دوم: علیرضا شبان اسفهلان (تبریز-استاد تقی پور)

رده مربیان: 

مقام اول: مصطفی دهقان (تبریز -استاد موثق)

مقام دوم: میثم محمدی(آذرشهر-استاد رسول جعفری)

فدراسیون تکواندو در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

پیوندهای مهم


لیست داروهای ممنوعه 2020

مشاهده

قوانین ، ثبت علامت تجاری

مشاهده

پایگاه خبری شهدای تکواندو

مشاهده

بانک اطلاعات فدراسیون

مشاهده

فراخوان همکاری با فدراسیون

مشاهده

تقویم ورزشی سال 99

مشاهده