این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان اصفهان؛ سومین دوره المپیاد ورزشی استعداد های برتر بانوان چهارم آذر ماه توسط هیأت تکواندو اصفهان و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان و به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد برگزار گردید.
در این رقابتها ۱۲۸ تکواندو کار از ۱۸ شهرستان شامل شهرستان های اصفهان (در دو تیم الف ، ب)، برخوار، نجف آباد، خمینی شهر، شاهین شهر، فریدن، سمیرم، فریدونشهر، اردستان، کاشان، آران و بیدگل، نائین، مبارکه، فولادشهر، فلاورجان، شهرضا و تیران حضور داشتند.
در پایان این رقابت ها قهرمانان هر وزن به شرح زیر مشخص شدند:
وزن اول:
مقام اول : فاطمه گرجی از شهرستان اصفهان الف
مقام دوم : غزل حسینی از شاهین شهر
مقام سوم : پریسا سادات صالحی از فریدن
مقام سوم مشترک : مهتاب ابراهیمی از نجف آباد
وزن دوم:
مقام اول : الناز واقفی از شهرستان اصفهان الف
مقام دوم :ثمین سلیمانی از اصفهان ب
مقام سوم : مبینا قاسمی از فلاورجان
مقام سوم مشترک : نگین کوهی از برخوار
وزن سوم:
مقام اول: مبینا سلطانی از اصفهان الف
مقام دوم: مائده خلجی از اصفهان ب
مقام سوم: سونیا نبی از کاشان
مقام سوم مشترک: حدیث جمالی از شهرضا
وزن چهارم:
مقام اول: نیکی یوسفی از شاهین شهر
مقام دوم: مریم نبی از برخوار
مقام سوم: یگانه عربلو از شهرضا
مقام سوم مشترک: فرزانه فاطمیه از کاشان
وزن پنجم:
مقام اول: فاطمه مرادیان از اصفهان ب
مقام دوم: ماریا نصیری از اصفهان الف
مقام سوم: مهسا کیانی از فلاورجان
مقام سوم مشترک: تینا پرچمی فر از خمینی شهر
وزن ششم:
مقام اول: یلدا شفیعی از اصفهان الف
مقام دوم: هاجر عسگریان از اصفهان ب
مقام سوم: پریا صفاری از برخوار
مقام سوم مشترک: پرنیا امیری از شاهین شهر
وزن هفتم:
مقام اول: فاطمه سادات رضوی زاده از شهرضا
مقام دوم: فاطمه کیانی پور از برخوار
مقام سوم: مینا مومنی از نجف آباد
مقام سوم مشترک: عاطفه شیخی از فلاورجان
وزن هشتم:
مقام اول : فاطمه دهقانی از شهرستان اصفهان الف
مقام دوم: غزل حیدری از خمینی شهر
مقام سوم : کیانا رضایی از اصفهان ب
مقام سوم مشترک: حنانه سرکار از آران و بیدگل
وزن نهم:
مقام اول: زهرا ایوبی از اصفهان الف
مقام دوم: مبینا صالحی از نجف آباد
مقام سوم: الناز خداپرست از اصفهان ب
مقام سوم مشترک : صبا عباسی از فولادشهر
وزن دهم:
مقام اول: زینب جباری از شاهین شهر
مقام دوم: فاطمه شتابی از فریدن
مقام سوم: زهرا پیمانی از خمینی شهر
مقام سوم مشترک: فاطمه صفریان از اصفهان الف
در پایان این رقابتها تیم شهرستان اصفهان الف با کسب هفت مدال طلا، یک نقره و یک برنز به مقام قهرمانی دست یافت.
تیم شهرستان شاهین شهر با کسب دو مدال طلا، یک نقره و یک برنز به مقام نائب قهرمانی رسید.
تیم شهرستان شهرضا با کسب یک مدال طلا و دو مدال برنز به مقام سوم رسید.
تیم شهرستان برخوار با کسب دو مدال نقره و سه برنز در جایگاه چهارم ایستاد.
کاپ اخلاق به تیم شهرستان خمینی شهر اهدا شد.
برترین های این دوره از رقابت ها:
مربی نمونه: صفیه علیجانی از شهرستان اصفهان الف
فنی ترین بازیکن: نیکی یوسفی از شهرستان شاهین شهر
سرپرست نمونه: افروز شمس از کاشان
داوران نمونه: فاطمه سالک ، ملیحه محمدی و الناز حسنی
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید