این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان بوشهر، رئیس هیات تکواندو استان بوشهر با اشاره به این مسابقات گفت: در این رقابت ها ورزشکارانی از شهرستان های بوشهر، کنگان، گناوه، تنگستان و جم به مدت یک روز به میزبانی خانه تکواندو در بوشهر با یکدیگر به رقابت پرداختند.
سید جلال سید مردانی ادامه داد: این رقابت ها در رده سنی نوجوانان در ۱۰ وزن برگزار شد.
وی افزود: در بخش تیمی باشگاههای "پارسیان بوشهر" و "ساعی" به ترتیب با ۴۲ و ۲۶ امتیاز اول و دوم شدند و باشگاه "کسرا بوشهر" و "گناوه" نیز با ۲۳ و ۲۰ امتیاز به عنوان های سوم و سوم مشترک دست پیدا کردند.
وی گفت: در بخش فنی ترین بازیکن "امیر حسین وفایی" از باشگاه ساعی بوشهر و در بخش بازیکن پهلوان "علیرضا خالقی" از باشگاه پارسیان بوشهر به عنوان برتر معرفی شدند.
سید مردانی اضافه کرد: عنوان های بهترین سرپرست، مربی و داور نیز به ترتیب به "هادی عرب زاده" از باشگاه گناوه، "میثم زنده بودی" از باشگاه پارسیان بوشهر و "سجاد مظفری" از بوشهر رسید.
رییس هیات تکواندو استان بوشهر اظهارداشت: با حضور در دومین اردوی استعدادیابی دانش آموزان استان برترینها معرفی و به مسابقات قهرمانی کشور اعزام می شوند.
وی افزود: رقابت های دانش آموزی اقدامی مهم در راستای استعدادیایی و شکوفایی آنان برای ورود به عرصه قهرمانی است از این رو نسبت به برگزاری چنین رویدادهایی اهتمام ویژه وجود دارد.
نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:
"وزن اول"
مقام اول :رضا هوشمند ( باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام دوم : آرین برزگر ( باشگاه نادری امامزاده بوشهر)
"وزن دوم"
مقام اول : فرشید رستمی ( باشگاه تکنیک برتر بوشهر)
مقام دوم : علیرضا خالقی ( باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام سوم : امیر حسین مظفری ( باشگاه جم)
مقام سوم مشترک: سام بخشی زاده ( باشگاه ستارگان جنوب تنگستان)
"وزن سوم"
مقام اول: علیرضا اسماعیلی ( باشگاه کسرا بوشهر)
مقام دوم: کیارش دشتی زاده ( باشگاه گناوه)
"وزن چهارم"
مقام اول: ماهان ربیعی منفرد ( باشگاه نادری امامزاده بوشهر)
مقام دوم : محمد مهدی عرب زاده ( باشگاه گناوه)
مقام سوم : امیر حسین بحرانی ( باشگاه کسرا بوشهر)
"وزن پنجم"
مقام اول: محمد امین سلیمانی پور ( باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام دوم: آرمان احمدی ( باشگاه کسرا بوشهر)
مقام سوم: مجتبی سلیمانی پور ( باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام سوم مشترک : محسن محمدی (جم)
"وزن ششم"
مقام اول: علیرضا دادسر ( باشگاه پارسیان بوشهر)
مقام دوم: حسین احمدی زاده ( باشگاه ساعی بوشهر)
مقام سوم: سید مجید موسوی ( باشگاه کسرا بوشهر)
"وزن هفتم"
مقام اول: امیر حسین وفایی ( باشگاه ساعی بوشهر)
مقام دوم: ابوالفضل عابدی ( باشگاه ساعی بوشهر)
مقام سوم: محمد باقر خجسته ( باشگاه جم)
مقام سوم مشترک: علیرضا حیاوی ( باشگاه پارسیان بوشهر)
"وزن هشتم"
مقام اول: امیر حسین اعتصامی فر ( باشگاه ساعی بوشهر)
مقام دوم : دانیال مبارک ( باشگاه عقاب هوایی بوشهر)
مقام سوم : امین دم شناس ( باشگاه کسرا بوشهر)
"وزن نهم"
مقام اول: آصف احدی آخچه ( باشگاه ستارگان جنوب تنگستان)
مقام دوم : محمد حسن پور ( باشگاه فرهنگ بوشهر)
مقام سوم: علیرضا عوضی ( باشگاه گناوه)
مقام سوم مشترک: مصطفی صالحی ( باشگاه کسرا بوشهر)
"وزن دهم"
مقام اول : محمد حسین قنواتی ( باشگاه گناوه)
مقام دوم : محمد حسین زارعی ( باشگاه پارسیان بوشهر)
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید