این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته ششم و هفتم (پایانی) و معوقه هفته چهارم و پنجم از مرحله نخست رقابتهای گروه اول و دوم، هفدهمین دوره لیگ تکواندو زنان "جام کوثر" «یادواره شهیده شاخص ورزش کشور بانو شیرین روحانی راد» طی روزهای پنجشنبه و جمعه (14 و 15 بهمن ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار میشود تا هشت تیم صعودکننده به مرحله پایانی مشخص شوند.
هشت تیم آترا، باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ)، پایگاه سلامتی رها، هیات تکواندو استان خوزستان، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو استان مازندران و هیات تکواندو دورود در گروه اول و تیمهای آینده سازان لوازم خانگی کن، شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ)، لوازم خانگی کن، لوکس شمشیری یاس، هیات تکواندو استان فارس، هیات تکواندو استان قم، هیات تکواندو استان کرمان و هیات تکواندو استان هرمزگان در گروه دوم قرار دارند.
تیم اوج که در گروه اول این رقابت ها قرار داشت، از حضور در ادامه رقابتها انصراف داده است.
ساعت رقابتهای لیگ تکواندو زنان از سوی سازمان لیگ به شرح ذیل اعلام شده است:
هفته ششم///
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم هیات تکواندو دورود/ ساعت 8:30/ شیاپچانگ شماره یک
تیم هیات تکواندو استان مازندران – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه/ ساعت 8:30/ شیاپچانگ شماره دو
تیم آترا – تیم هیات تکواندو استان خوزستان/ ساعت 8:30/ شیاپچانگ شماره سه
هفته هفتم///
تیم پایگاه سلامتی رها – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه/ ساعت 11/ شیاپچانگ شماره سه
تیم هیات تکواندو دورود – تیم هیات تکواندو استان خوزستان/ ساعت 11/ شیاپچانگ شماره یک
تیم هیات تکواندو استان مازندران – تیم آترا/ ساعت 11/ شیاپچانگ شماره دو
دیدار معوقه هفته چهارم///
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه/ ساعت 16:30/ شیاپچانگ شماره سه
دیدارهای معوقه هفته پنجم///
تیم هیات تکواندو استان خوزستان – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه/ ساعت 14:30/ شیاپچانگ شماره یک
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) – تیم آترا/ ساعت 14:30/ شیاپچانگ شماره دو
هفته ششم///
تیم لوکس شمشیری یاس – تیم هیات تکواندو استان هرمزگان/ ساعت 8:30/ شیاپچانگ شماره یک
تیم هیات تکواندو استان قم – تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین(رتاآ) / ساعت 8:30/ شیاپچانگ شماره دو
تیم لوازم خانگی کن - تیم هیات تکواندو استان فارس / ساعت 8:30/ شیاپچانگ شماره سه
تیم هیات تکواندو استان کرمان – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن/ ساعت 8:30/ شیاپچانگ شماره چهار
هفته هفتم///
تیم لوکس شمشیری یاس – تیم هیات تکواندو استان قم/ ساعت 11/ شیاپچانگ شماره یک
تیم هیات تکواندو استان هرمزگان – تیم هیات تکواندو استان فارس/ ساعت 11/ شیاپچانگ شماره دو
تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین(رتاآ) - تیم آینده سازان لوازم خانگی کن/ ساعت 11/ شیاپچانگ شماره سه
تیم لوازم خانگی کن - تیم هیات تکواندو استان کرمان/ ساعت 11/ شیاپچانگ شماره چهار
دیدار معوقه هفته چهارم///
تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین(رتاآ) - تیم هیات تکواندو استان کرمان/ ساعت 16:30/ شیاپچانگ شماره دو
تیم لوکس شمشیری یاس- تیم لوازم خانگی کن/ ساعت 16:30/ شیاپچانگ شماره یک
دیدار معوقه هفته پنجم///
تیم لوکس شمشیری یاس – تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین(رتاآ) / ساعت 14:30/ شیاپچانگ شماره یک
تیم هیات تکواندو استان قم – تیم هیات تکواندو استان کرمان/ ساعت 14:30/ شیاپچانگ شماره دو
تیم هیات تکواندو استان هرمزگان – تیم لوازم خانگی کن/ ساعت 14:30/ شیاپچانگ شماره سه
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید