این سایت متعلق به فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران می باشد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو و به نقل از هیات تکواندو استان آذربایجان غربی، مسابقات قهرمانی باشگاههای استان در رده سنی نونهالان در بخش دختران 3 شهریور ماه در شهرستان ارومیه برگزار شد . این مسابقات با حضور باشگاه های مختلف از شهرستان های این استان برگزار گردید.
مقام آوران هر بخش به شرح زیر معرفی شدند:
مسابقات آزاد انتخابی باشگاه های استان رده سنی نونهالان (دختران)
مدال آوران وزن دوم
نفر اول: ثنا علیزاده ( شانلی - ارومیه )
نفر دوم: حنانه قنبری ( اکسیر - ارومیه )
نفر سوم: سلدا داداش پور ( قهرمانان کوثر بازرگان )
سوم مشترک:آفاق سلیمانی ( اروم آلیاژ - ارومیه )
مدال آوران وزن سوم
نفر اول: آیسا تقی زاده ( هلال احمر - خوی )
نفر دوم: اوین پاک نیا ( نصرت - پیرانشهر )
نفر سوم:بیتا میری ( شانلی - ارومیه )
سوم مشترک:آیناز مرتضی گشایش ( نصرت - پیرانشهر )
مدال آوران وزن چهارم
نفر اول: آیلین جعفرزاده ( امیرکبیر - ماکو )
نفر دوم:ثمین رحیمی ( هیات تکواندو نقده )
نفر سوم:فاطمه گلزار ( هیات تکواندو نقده )
سوم مشترک:ثنا رحیمی ( هیات تکواندو نقده )
مدال آوران وزن پنجم
نفر اول:رها اشتری ( شانلی - ارومیه )
نفردوم:هلیا اسماعیل زاده ( اکسیر - ارومیه )
نفر سوم:پریناز صالحی ( اروم آلیاژ - ارومیه )
سوم مشترک:الینا نصرالهی ( اکسیر - ارومیه )
مدال آوران وزن ششم
نفر اول: نساء حسین زاده ( کاپیتان - ارومیه )
نفر دوم:پریا افراسیاب ( اروم آلیاژ - ارومیه )
نفر سوم: ساناز رسول نژاد ( وحدت - بوکان )
سوم مشترک:کانی ابراهیم آقا ( نصرت - پیرانشهر )
مدال اوران وزن هفتم
نفر اول :زهرا حمید نیا ( کوثر الف - خوی )
نفر دوم: عسل سیفی ( کاظمی - ارومیه )
نفرسوم: ماریا محبی ( وحدت - بوکان )
سوم مشترک: آرنیا ابوبکری ( نصرت - پیرانشهر )
مدال اوران وزن هشتم
نفر اول : پریا شهاب کرد لر ( سرفراز )
نفر دوم: سانا کرمانچی ( نصرت )
نفر سوم: کازیوه رحیمی ( مهاباد جوان ب )
سوم مشترک: زهرا عباسی ( اروم آلیاژ )
مدال اوران وزن نهم
نفر اول:سروین خضریان ( وحدت بوکان )
نفر دوم: ستایش خلیفی ( اکسیر - ارومیه )
نفر سوم :حدیث جعفرزاده ( قهرمانان کوثر )
سوم مشترک: کانی تنعم ( نصرت - پیرانشهر )
مدال اوران وزن دهم
نفر اول : معصومه موسوی ( شانلی - ارومیه )
نفر دوم: اسما نظم فر ( کوثر الف - خوی )
نفر سوم: عسل ثقفی ( اکسیر - ارومیه )
سوم مشترک:هانا هنرمند ( تربیت بدنی بوکان )
مقام تیمی :
مقام اول : تیم شانلی از ارومیه
مقام دوم : تیم اکسیر از ارومیه
مقام سوم : تیم نصرت پیرانشهر
مقام چهارم : تیم کوثر الف خوی
فنی ترین بازیکن:رها اشتری
داور نمونه : ثریا قاسمی
اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید